TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Stukjes witvis, voorzien van een paneerlaagje en meestal geserveerd met ravigotte- of remouladesaus: wie een willekeurige viskraam bezoekt in Nederland, treft er gegarandeerd kibbeling aan. In De Streken van Van Boven leert Yvette van Boven waar de perfecte kibbeling aan moet voldoen en graaft ze in de geschiedenis van de Nederlandse snack.
De gefrituurde vis heeft wat weg van Joodse viskoekjes, maar hoe zit dat precies? En wanneer kwam de kibbeling voor het eerst op de markt?
De oorsprong van de naam is wel algemeen bekend. Die komt van 'kabeljauwwang', die visboeren een paar eeuwen geleden gebruikten voor hun kibbeling. Tegenwoordig is dat wel anders. Zo krijg je bij de ene viskraam misschien wel kibbeling van schelvis, en bij de andere van heek of koolvis.
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders