TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor Yvette van Boven voelt het als thuiskomen in De Streken van Van Boven. Ze is in de Maasvallei in Limburg, waar haar ouders vandaan komen. Tijdens haar culinaire verkenningstocht kan de lievelingstaart van haar moeder dan ook niet ontbreken. In een Roermondse bakkerij waar haar moeder altijd Christoffeltaart haalde, maakt Yvette het schuimgebak dat vernoemd is naar de heilige.
Waar haar moeder juist van griezelde, is balkenbrij. Maar Yvette vindt het heerlijk. Ze serveert het met een puree van aardperen uit de moestuin van Jac. Hij kweekt honderden soorten vergeten groenten uit Limburg.
Yvette gaat ook langs bij Jan, een van de weinige hazelnotentelers in Nederland. In het dorp Grathem kraakt en sorteert hij de noten met zijn zelfgebouwde machines.
Deze herhaling van De Streken van Van Boven zie je op dinsdag 11 juni vanaf 21:00 uur bij AVROTROS op NPO2. (HH)
De politieserie Alpha 00 met Sallie Harmsen heeft eindelijk een startdatum
15:19Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2025 te zien?
14:50Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'