TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor Yvette van Boven voelt het als thuiskomen in De Streken van Van Boven. Ze is in de Maasvallei in Limburg, waar haar ouders vandaan komen. Tijdens haar culinaire verkenningstocht kan de lievelingstaart van haar moeder dan ook niet ontbreken. In een Roermondse bakkerij waar haar moeder altijd Christoffeltaart haalde, maakt Yvette het schuimgebak dat vernoemd is naar de heilige.
Waar haar moeder juist van griezelde, is balkenbrij. Maar Yvette vindt het heerlijk. Ze serveert het met een puree van aardperen uit de moestuin van Jac. Hij kweekt honderden soorten vergeten groenten uit Limburg.
Yvette gaat ook langs bij Jan, een van de weinige hazelnotentelers in Nederland. In het dorp Grathem kraakt en sorteert hij de noten met zijn zelfgebouwde machines.
Deze herhaling van De Streken van Van Boven zie je op dinsdag 11 juni vanaf 21:00 uur bij AVROTROS op NPO2. (HH)
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)