TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor Yvette van Boven voelt het als thuiskomen in De Streken van Van Boven. Ze is in de Maasvallei in Limburg, waar haar ouders vandaan komen. Tijdens haar culinaire verkenningstocht kan de lievelingstaart van haar moeder dan ook niet ontbreken. In een Roermondse bakkerij waar haar moeder altijd Christoffeltaart haalde, maakt Yvette het schuimgebak dat vernoemd is naar de heilige.
Waar haar moeder juist van griezelde, is balkenbrij. Maar Yvette vindt het heerlijk. Ze serveert het met een puree van aardperen uit de moestuin van Jac. Hij kweekt honderden soorten vergeten groenten uit Limburg.
Yvette gaat ook langs bij Jan, een van de weinige hazelnotentelers in Nederland. In het dorp Grathem kraakt en sorteert hij de noten met zijn zelfgebouwde machines.
Deze herhaling van De Streken van Van Boven zie je op dinsdag 11 juni vanaf 21:00 uur bij AVROTROS op NPO2. (HH)
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story