TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze tweede aflevering van De Tijd van Ons Leven werken Rutger Castricum en Chatilla van Grinsven zichzelf weer in het zweet. Het doel: uitgroeien tot een professionele tijdrijder.
Dat het voor een wielrenner moeilijk is om een topsportcarrière te combineren met een privéleven blijkt al snel. Het opknappen van een huis en het genieten van een ontspannen gezinsvakantie loopt net iets anders dan gepland.
Verder komen Rutger en Chatilla erachter dat sturen op een tijdritfiets net even wat lastiger is dan op een gewone fiets. Ze krijgen les op een wielerparcours en ondervinden hoe het gesteld is met hun stuurmanskunsten. José de Cauwer - oud-ploegleider en een populaire wielercommentator bij de Vlaamse televisie - helpt de twee een beetje op weg.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal
09:31Noa Vahle heeft lak aan critici en raadt dat iedereen aan: 'Lekker negeren, joh!'
06:47Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland