TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze tweede aflevering van De Tijd van Ons Leven werken Rutger Castricum en Chatilla van Grinsven zichzelf weer in het zweet. Het doel: uitgroeien tot een professionele tijdrijder.
Dat het voor een wielrenner moeilijk is om een topsportcarrière te combineren met een privéleven blijkt al snel. Het opknappen van een huis en het genieten van een ontspannen gezinsvakantie loopt net iets anders dan gepland.
Verder komen Rutger en Chatilla erachter dat sturen op een tijdritfiets net even wat lastiger is dan op een gewone fiets. Ze krijgen les op een wielerparcours en ondervinden hoe het gesteld is met hun stuurmanskunsten. José de Cauwer - oud-ploegleider en een populaire wielercommentator bij de Vlaamse televisie - helpt de twee een beetje op weg.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap