TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze tweede aflevering van De Tijd van Ons Leven werken Rutger Castricum en Chatilla van Grinsven zichzelf weer in het zweet. Het doel: uitgroeien tot een professionele tijdrijder.
Dat het voor een wielrenner moeilijk is om een topsportcarrière te combineren met een privéleven blijkt al snel. Het opknappen van een huis en het genieten van een ontspannen gezinsvakantie loopt net iets anders dan gepland.
Verder komen Rutger en Chatilla erachter dat sturen op een tijdritfiets net even wat lastiger is dan op een gewone fiets. Ze krijgen les op een wielerparcours en ondervinden hoe het gesteld is met hun stuurmanskunsten. José de Cauwer - oud-ploegleider en een populaire wielercommentator bij de Vlaamse televisie - helpt de twee een beetje op weg.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen