TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze tweede aflevering van De Tijd van Ons Leven werken Rutger Castricum en Chatilla van Grinsven zichzelf weer in het zweet. Het doel: uitgroeien tot een professionele tijdrijder.
Dat het voor een wielrenner moeilijk is om een topsportcarrière te combineren met een privéleven blijkt al snel. Het opknappen van een huis en het genieten van een ontspannen gezinsvakantie loopt net iets anders dan gepland.
Verder komen Rutger en Chatilla erachter dat sturen op een tijdritfiets net even wat lastiger is dan op een gewone fiets. Ze krijgen les op een wielerparcours en ondervinden hoe het gesteld is met hun stuurmanskunsten. José de Cauwer - oud-ploegleider en een populaire wielercommentator bij de Vlaamse televisie - helpt de twee een beetje op weg.
Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken
07:00GTST Spoilers - maandag 18 t/m donderdag 21 mei 2026