TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Rutger Castricum en voormalig topbasketbalster Chatilla van Grinsven trainen in De Tijd van Ons Leven vier maanden lang intensief op de racefiets. Hun grote ambitie is om aan het wereldkampioenschap tijdrijden in Australië mee te doen en - vooral - niet als laatste te eindigen. Daarvoor moesten Castricum en Van Grinsven dagelijks een intensief programma volgen van trainen, eten en slapen.
In deze laatste aflevering rijden de twee als wielrenners de tijdrit van hun leven en wordt duidelijk of hun missie geslaagd is. “De uitdaging was mooi”, zei Castricum in talkshow HLF8. “Ik ben een fanatiek sporter, maar verlegde nooit mijn grens. Met de professionele begeleiding die ik voor het programma kreeg, kon ik mezelf daar wel toe dwingen.”
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'