TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alle stemmen zijn geteld en de lijst staat vast. Leo Blokhuis telt in de laatste anderhalf uur van Kerstavond af naar de start van de lijst der lijsten in De Top 2000: De Opening.
Voorafgaand aan de opening van Bart Arens deelt muziekkenner Leo Blokhuis zijn voorpret met alle dj’s die dit jaar namens NPO Radio 2 de marathonuitzending verzorgen. Dertien van hen nemen elk twee uur van de dag voor hun rekening, met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte als enige duo.
Het dj-team bestaat naast radioveteranen als Jeroen van Inkel, Gijs Staverman en Ruud de Wild ook uit nieuwkomers. Morad El Ouakili en Desiree van der Heiden maken hun Top 2000-debuut. Leo Blokhuis vraagt alle aanwezigen naar hun favoriete nummers en de opvallendste trends in de lijst dit jaar.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)