TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De warme zomeravond van gisteren heeft geen enorme krater geslagen in de kijkcijfers, maar er zijn wel een aantal programma's die het met iets minder fans moesten doen dan gewoonlijk. Toch leek er één programma op miraculeuze wijze te profiteren van de hitte.
En dat was B&B Vol Liefde op RTL 4. De datingshow scoort met de dag beter. Gisteren trok de introductie van de bijdehante deelneemster Ted 847.000 kijkers, terwijl er vorige week tijdens de start 'maar' 679.000 mensen inschakelden.
Wat is Ted een geweldig mens! #benbvolliefde — ????? ? (@Paulus_Paulala) July 18, 2022
Ik vind Ted wel leuk. Lekker direct en vlot #benbvolliefde — Cherishe_77 ? (@Cherishe_77) July 18, 2022
Ted is toch een leuke bijdehante tante zeg! Niks oud en belegen.. #benbvolliefde — greetsz (@groensss) July 18, 2022
Op SBS6 ging maandag de nieuwe realityserie Boeren, Bijbels en Beauties van start. De markante inwoners van Spakenburg konden helaas niet voor een groot succes zorgen, want er keken maar 319.000 mensen naar hun dorpse avonturen. Voorlopig blijft het vergelijkbare Urk! beter scoren op de zender.
#boerenbijbelsenbeauties een schutting soppen? De bloemen stofzuigen? — ??René van den Berg?? (@rene_vdberg) July 18, 2022
Je moet alles meegemaakt hebben in je leven. Vandaag heb ik iemand uit Spakenburg gezien die zijn tuintegels en planten schoon maakt met de stofzuiger. #boerenbijbelsenbeauties #bbb — Lieke (@Bosscheboll) July 18, 2022
#boerenbijbelsenbeauties
Al zit de stress tot in je kruin...
Er is altijd tijd voor het stofzuigen van de tuin...
En zo is het maar net..? pic.twitter.com/xvXtOHILBS — Patricia (@kijktdoorjeraam) July 18, 2022
Waar De Slimste Mens normaal gesproken zo'n 1,6 miljoen kijkers weet te trekken op NPO 2, moest het populaire quizprogramma het gisteren met 1,3 miljoen kijkers doen. Dat is natuurlijk nog steeds geen verkeerd aantal. Philip Freriks en Maarten van Rossem eindigden dan ook op een tweede plek in de kijkcijfer top 25.
Er werd vooral veel gesproken over kandidate Loes Schnepper. Kijkers vroegen zich af wat ze eigenlijk in het programma deed, omdat ze nogal warrig en chaotisch overkwam. De actrice had meerdere keren niet door dat ze aan de beurt was en leek ook het opsparen van seconden niet helemaal te begrijpen.
Die constante interne paniek en chaos wanneer Loes aan de beurt is ? #deslimstemens — Thoiiss (@ThijsH16) July 18, 2022
Loes helpt haar eigen tijd om zeep, heel goed ? #deslimstemens — Siska (@siskadegries) July 18, 2022
Ik gun Loes Schnepper het beste en ze deed het niet eens beroerd, maar je krijgt de indruk dat ze is verdwaald, dat ze eigenlijk naar iets heel anders op weg was en toen per ongeluk in dit programma belandde. Zulke kandidaten komen wel vaker langs. #deslimstemens — Ayolt (@Ayoltus) July 18, 2022
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan