TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zie meer TVgids.nl resultaten op Google
Maak TVgids.nl je Google-favoriet
Lubach pakte met de uitzending de derde plaats in de Kijkcijfer Top 25 van zondag, onder het NOS 20.00 uur journaal en de voetbalwedstrijd Nederland - Bosnië en Herzegovina. Die laatste trok bijna 2,3 miljoen kijkers die een teleurstellende wedstrijd zagen waarin het 0-0 bleef.
SBS 6 scoorde wél punten met Wie van de Drie. Het populaire programma, gepresenteerd door Wendy van Dijk, staat op de vierde plek in de dag top 25 met 1,33 miljoen kijkers die onder andere zagen wie van de drie deelnemers een échte straaljagerpiloot was. Onze Boerderij op NPO 1 sluit de top vijf van gisteren met 1,25 miljoen kijkers.
Het was sowieso een goede dag in televisieland met maar liefst acht programma's die meer dan een miljoen kijkers wisten te trekken. Ook Weet ik Veel op RTL 4 wist met 1,02 miljoen nog net boven het miljoen te scoren. Ook de nabeschouwing van het voetbal trok nog goede cijfers.
De seizoensfinale van Love Island die gisterenavond werd uitgezonden op RTL 5 trok gek genoeg volgens de cijfers slechts 161.000, terwijl het een levendig onderwerp was op social media. Mogelijk stemden weinig mensen op de televisie af, omdat de finale al een uur eerder beschikbaar was op Videoland. Het winnende koppel ging er met 25.000 euro en natuurlijk met de liefde vandoor.
Partnerbijdrage
Programma WK voetbal: dit zijn de achtste finales van dinsdag 7 juli
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
22:29RTL Boulevard ontroert kijkers met speciale uitzending over Peter R. de Vries
18:12Tim Hofman interviewt BN'ers in nieuwe serie