TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lubach pakte met de uitzending de derde plaats in de Kijkcijfer Top 25 van zondag, onder het NOS 20.00 uur journaal en de voetbalwedstrijd Nederland - Bosnië en Herzegovina. Die laatste trok bijna 2,3 miljoen kijkers die een teleurstellende wedstrijd zagen waarin het 0-0 bleef.
SBS 6 scoorde wél punten met Wie van de Drie. Het populaire programma, gepresenteerd door Wendy van Dijk, staat op de vierde plek in de dag top 25 met 1,33 miljoen kijkers die onder andere zagen wie van de drie deelnemers een échte straaljagerpiloot was. Onze Boerderij op NPO 1 sluit de top vijf van gisteren met 1,25 miljoen kijkers.
Het was sowieso een goede dag in televisieland met maar liefst acht programma's die meer dan een miljoen kijkers wisten te trekken. Ook Weet ik Veel op RTL 4 wist met 1,02 miljoen nog net boven het miljoen te scoren. Ook de nabeschouwing van het voetbal trok nog goede cijfers.
De seizoensfinale van Love Island die gisterenavond werd uitgezonden op RTL 5 trok gek genoeg volgens de cijfers slechts 161.000, terwijl het een levendig onderwerp was op social media. Mogelijk stemden weinig mensen op de televisie af, omdat de finale al een uur eerder beschikbaar was op Videoland. Het winnende koppel ging er met 25.000 euro en natuurlijk met de liefde vandoor.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij