TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Enkel het NOS Journaal van 20:00 uur slaagde daarin: daar keken 1,4 miljoen mensen naar.
Voor Anna (Ricky Koole) en Paul (Ruben van der Meer) stond er in deze derde aflevering van Ten Minste Houdbaar Tot, waar 867.000 kijkers naar keken, een weekendje weg op de planning ter gelegenheid van Pauls promotie. Alleen terwijl Anna in de veronderstelling was dat ze hier een mini-vakantie van zouden maken inclusief natuurlijk de nodige romantiek, had haar man heel andere plannen. Hij werd flink opgeschrokt door zijn baas Jacky, tot grote ergernis van Anna.
Nu was #tenminstehoudbaartot very funny.
Oma komt oppassen,als je 15 bent??? WHAAAAAAAhaha — Manon Schreuder (@SchreuderManon) June 16, 2022
Wat is dat #tenminstehoudbaartot leuk zeg en dat al voor de 3e keer
Lekker tempo, korte scenes, volgepakt met leuke wendingen
En Ricky Koole weer de ster van de show.
Waarom heb ik die al die jaren gemist pic.twitter.com/tbrqpPHVsQ — Seimen Burum (@SeimenBurum) June 16, 2022
Anna en Paul gaan een weekend weg voor een bedrijfsuitje. Terwijl Anna denkt dat ze er een ‘mini-vakantie’ van gaan maken, wordt Paul opgeslokt door zijn werk. #tenminstehoudbaartot vanavond om 20.35 uur NPO1. pic.twitter.com/hyXZbbdRHu — AVROTROS (@AVROTROS) June 16, 2022
NPO1 kan ondanks het lekkere weer alsnog terugkijken op een prima tv-avond. Naast Ten Minste Houdbaar Tot zijn namelijk ook Op1 (685.000 kijkers) en The Great British Bake Off (583.000) op redelijke hoogte terug te vinden in de kijkcijferlijst. De kijkers van die laatste zagen hoe de overgebleven bakkers zich waagden aan brood: van de klassieke Italiaanse focaccia, vijftien ciabatta-broodstengels tot een driedimensionaal en decoratief ontwerp van melkbrood. Om van te smullen!
🤝
En dan weet je dat je gebakken zit!
The Great British Bake Off gemist? Kijk het terug via https://t.co/xLg4PhrQH0.
En voor meer bakplezier ga je naar https://t.co/oL9ZjMRELU.#GBBO pic.twitter.com/2yQzxxtlVU — Heel Holland Bakt (@heelhollandbakt) June 16, 2022
The Great British Bake Off! 🍞
Nu, op NPO 1.#GBBO pic.twitter.com/p3zMJIJ7Tf — Heel Holland Bakt (@heelhollandbakt) June 16, 2022
RTL4 weet kijkers beduidend minder te vermaken met Race om de Ringen (483.000) en Humberto (535.000). Dit in tegenstelling tot SBS6 die gisteravond juist drie programma's in de top-10 wist te krijgen. Kijkers zaten vooral klaar voor Vandaag Inside (829.000), Hart van Nederland (714.000) en het altijd spraakmakende Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. Ditmaal moest de bekende rechter een burenruzie zien te sussen in Fijnaart: buurman Ad kon namelijk duidelijk niet meer door één deur met Andy en Annet.
Wat een verschrikkelijk stel Andy en Annet. #mrfrankvisserdoetuitspraak — Patrick (@Patrick69351407) June 16, 2022
De oplossing ligt zo voor de hand (maak het pad wat er nog ligt goed toegankelijk) maar toch ruzie maken.
Djezus.#mrFrankVisserdoetuitspraak — Marloes de Wit (@JustSeeForMe) June 16, 2022
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'