TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De derde aflevering van The Masked Singer heeft de grens van twee miljoen kijkers geslecht. De BN’er die onder het masker van de Octopus vandaan kwam zorgde voor verbaasde gezichten.
Het entertainmentprogramma van RTL4 wist vrijdagavond 2.071.000 kijkers te trekken. Zij zagen hoe Jette van der Meij zichzelf moest onthullen aan het einde van aflevering drie. Vooral jurylid Buddy Vedder kon zich wel voor zijn kop slaan dat hij zijn GTST-buddy, met wie hij honderden scènes heeft gespeeld, niet had herkend.
Wat heeft ze het goed gedaan Jette! En de hints waren overduidelijk. #TheMaskedSinger — Lieve_Kyr (@SchlangenKyra) October 29, 2021
Jette kan wel goed zingen hoor❤️ #TheMaskedSinger — Mrchipie (Niels) (@NielssTuinstra) October 29, 2021
The Masked Singer was met de gigantische score direct het best bekeken programma van de dag. Met twee bulletins van het journaal vult de zangcompetitie het podium van vrijdag 29 oktober.
Die Lieve Jette!!!! ❤️❤️😃😃🥰🥰#TheMaskedSinger #RTL4 — + JustMe + (@Marcha_Bep_1908) October 29, 2021
In de top tien staan verder onder andere Jinek (1.085.000), 2 voor 12 (919.000) en Flikken Rotterdam (823.000). Ook de opening van het schaatsseizoen staat in de lijst van Stichting KijkOnderzoek. Naar de 500 meter op de NK afstanden keken 412.000 sportliefhebbers.
Tip: neem een jonge,slimme, snelle zoeker mee. Sowieso is 2 generaties handiger zeker voor actuele muziekvragen en films #2voor12 — Anita Mensing (@AnitaMensing1) October 29, 2021
jan smeekens is een prima analist bij het schaatsen. Goede aanwinst. #nkafstanden — Ron van Leeuwen (@Ronlionking) October 29, 2021
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten