TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paula Petiet en Nathalie van den Berg zijn goede vriendinnen en sportvissers. Ze keren terug met een nieuw seizoen van het programma De Visvrouwen waarin ze samen met vrouwelijke sportvissers door Nederland reizen. Petiet en Van den Berg vissen onder meer in een Brabantse bosvijver om daar karpers aan de haak te slaan. In Spakenburg slaan ze hun hengel uit in de hoop een roofvis te vangen.
Volgens Sportvisserij Nederland zijn er steeds meer vrouwen die vissen. De vereniging liet er onderzoek naar doen en in 2020 zouden 470.000 vrouwen van vijftien jaar en ouder een of meerdere keren hebben gevist. Zo’n 34.000 hadden zich aangesloten bij een hengelsportclub. Met De Visvrouwen wil de vereniging laten zien dat sportvissen een gezellige buitenhobby kan zijn.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij