TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel veel Haagser dan voetbaltrainer Geoffrey van Loenen worden ze niet gemaakt. Veel humor, een grote mond, een klein hartje en een Haags matje: hij heeft het allemaal.
In deze vierde aflevering van de realityserie De Voetbaltrainer is te zien hoe hij sigaren haalt bij zijn vaste tabakszaak. Die sigaren heeft hij nodig voor ontspanning langs de lijn. Hij is tijdens het beoefenen van zijn vak namelijk een stresskippie, zoals hij zichzelf typeert.
Van Loenen denkt dat hij door de makers is uitgekozen omdat hij een familieman met Haagse humor is. Wel moest hij toch nog een selectieproces door, vertelde hij tegenover het AD. "Dan had je me toch veel beter meteen kunnen selecteren? Nu moest ik me nog gaan bewijzen ook”, aldus een lachende van Loenen.
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside