TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Heel veel Haagser dan voetbaltrainer Geoffrey van Loenen worden ze niet gemaakt. Veel humor, een grote mond, een klein hartje en een Haags matje: hij heeft het allemaal.
In deze vierde aflevering van de realityserie De Voetbaltrainer is te zien hoe hij sigaren haalt bij zijn vaste tabakszaak. Die sigaren heeft hij nodig voor ontspanning langs de lijn. Hij is tijdens het beoefenen van zijn vak namelijk een stresskippie, zoals hij zichzelf typeert.
Van Loenen denkt dat hij door de makers is uitgekozen omdat hij een familieman met Haagse humor is. Wel moest hij toch nog een selectieproces door, vertelde hij tegenover het AD. "Dan had je me toch veel beter meteen kunnen selecteren? Nu moest ik me nog gaan bewijzen ook”, aldus een lachende van Loenen.
Partnerbijdrage
Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen
09:34Alles wat je moet weten over de nieuwe KRO-NCRV dramaserie Badgast