TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel veel Haagser dan voetbaltrainer Geoffrey van Loenen worden ze niet gemaakt. Veel humor, een grote mond, een klein hartje en een Haags matje: hij heeft het allemaal.
In deze vierde aflevering van de realityserie De Voetbaltrainer is te zien hoe hij sigaren haalt bij zijn vaste tabakszaak. Die sigaren heeft hij nodig voor ontspanning langs de lijn. Hij is tijdens het beoefenen van zijn vak namelijk een stresskippie, zoals hij zichzelf typeert.
Van Loenen denkt dat hij door de makers is uitgekozen omdat hij een familieman met Haagse humor is. Wel moest hij toch nog een selectieproces door, vertelde hij tegenover het AD. "Dan had je me toch veel beter meteen kunnen selecteren? Nu moest ik me nog gaan bewijzen ook”, aldus een lachende van Loenen.
Zien we B&B Vol Liefde-Timothy binnenkort al terug op tv?
11:04Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in
10:00De familie De Lange uit Een Huis Vol stelt zich voor: 'Dít maakt ons verhaal uniek'
09:15Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze