TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heel veel Haagser dan voetbaltrainer Geoffrey van Loenen worden ze niet gemaakt. Veel humor, een grote mond, een klein hartje en een Haags matje: hij heeft het allemaal.
In deze vierde aflevering van de realityserie De Voetbaltrainer is te zien hoe hij sigaren haalt bij zijn vaste tabakszaak. Die sigaren heeft hij nodig voor ontspanning langs de lijn. Hij is tijdens het beoefenen van zijn vak namelijk een stresskippie, zoals hij zichzelf typeert.
Van Loenen denkt dat hij door de makers is uitgekozen omdat hij een familieman met Haagse humor is. Wel moest hij toch nog een selectieproces door, vertelde hij tegenover het AD. "Dan had je me toch veel beter meteen kunnen selecteren? Nu moest ik me nog gaan bewijzen ook”, aldus een lachende van Loenen.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer