TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Heel veel Haagser dan voetbaltrainer Geoffrey van Loenen worden ze niet gemaakt. Veel humor, een grote mond, een klein hartje en een Haags matje: hij heeft het allemaal.
In deze vierde aflevering van de realityserie De Voetbaltrainer is te zien hoe hij sigaren haalt bij zijn vaste tabakszaak. Die sigaren heeft hij nodig voor ontspanning langs de lijn. Hij is tijdens het beoefenen van zijn vak namelijk een stresskippie, zoals hij zichzelf typeert.
Van Loenen denkt dat hij door de makers is uitgekozen omdat hij een familieman met Haagse humor is. Wel moest hij toch nog een selectieproces door, vertelde hij tegenover het AD. "Dan had je me toch veel beter meteen kunnen selecteren? Nu moest ik me nog gaan bewijzen ook”, aldus een lachende van Loenen.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025