TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Chinese ondernemerslust en expansiedrang omvat de hele wereld.
In deze aflevering van De Wereld van de Chinezen ziet Ruben Terlou hoe Chinese winkeliers, handelaren en goudzoekers hun stempel drukken op Suriname.
Na de afschaffing van de slavernij in de voormalige Nederlandse kolonie trokken veel Chinezen als contractarbeider naar het land. De ondernemende bevolkingsgroep runt nog altijd een belangrijk deel van de supermarkten en tankstations in Suriname. Recenter is de instroom van Chinese firma's die zich bezighouden met de winning van hout en goud.
Terlou ziet de impact die dit heeft op de natuur en het milieu in Suriname. Minder zichtbaar maar ook zorgwekkend is de hoge schuld die het land door alle Chinese investeringen en leningen heeft opgebouwd.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen