TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf 19 oktober 2024 staat Eindhoven weer in het teken van de Dutch Design Week, het grootste designevenement van Noord-Europa. Ruim 350.000 bezoekers, zowel uit binnen- als buitenland, komen naar de Nederlandse technologiehoofdstad om de creaties van meer dan 2600 designers te bewonderen.
In De Wereld van Dutch Design neemt Nadia Moussaid je vijf avonden lang mee naar de studio’s van vooraanstaande Nederlandse ontwerpers. In persoonlijke gesprekken bespreekt ze hun werk, de inspiratie erachter en de rol van design in de toekomst.
De eerste aflevering zal zich focussen op duurzame voedselinnovaties. De voedselindustrie kampt namelijk met verspilling en de bio-industrie is problematisch, maar gelukkig zijn er genoeg ontwerpers op zoek naar een oplossing. Nadia praat dan ook onder meer met Floris Schoonderbeek, die circlefarming heeft verzonnen: cirkelvormige stroken van gewassen, waarbij de tussenliggende ruimte benut kunnen worden voor bijvoorbeeld woning- en bosbouw.
De Wereld van Dutch Design zie je vanaf maandag 19 oktober maar liefst vijf dagen achter elkaar rond 22:35 uur bij VPRO op NPO 3.
Zien: transformatie Kees de Bever na intensief sporttraject
12:33Weerzien Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family, vanaf deze dag op RTL5
12:07Miljoenenjacht terug op tv: dit is wanneer
10:35Keert de zaterdagaflevering van De Bondgenoten nog terug? Talpa geeft uitsluitsel
10:19RTL onthult de startdatum van Got Talent