TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf 19 oktober 2024 staat Eindhoven weer in het teken van de Dutch Design Week, het grootste designevenement van Noord-Europa. Ruim 350.000 bezoekers, zowel uit binnen- als buitenland, komen naar de Nederlandse technologiehoofdstad om de creaties van meer dan 2600 designers te bewonderen.
In De Wereld van Dutch Design neemt Nadia Moussaid je vijf avonden lang mee naar de studio’s van vooraanstaande Nederlandse ontwerpers. In persoonlijke gesprekken bespreekt ze hun werk, de inspiratie erachter en de rol van design in de toekomst.
De eerste aflevering zal zich focussen op duurzame voedselinnovaties. De voedselindustrie kampt namelijk met verspilling en de bio-industrie is problematisch, maar gelukkig zijn er genoeg ontwerpers op zoek naar een oplossing. Nadia praat dan ook onder meer met Floris Schoonderbeek, die circlefarming heeft verzonnen: cirkelvormige stroken van gewassen, waarbij de tussenliggende ruimte benut kunnen worden voor bijvoorbeeld woning- en bosbouw.
De Wereld van Dutch Design zie je vanaf maandag 19 oktober maar liefst vijf dagen achter elkaar rond 22:35 uur bij VPRO op NPO 3.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026