TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vanaf 19 oktober 2024 staat Eindhoven weer in het teken van de Dutch Design Week, het grootste designevenement van Noord-Europa. Ruim 350.000 bezoekers, zowel uit binnen- als buitenland, komen naar de Nederlandse technologiehoofdstad om de creaties van meer dan 2600 designers te bewonderen.
In De Wereld van Dutch Design neemt Nadia Moussaid je vijf avonden lang mee naar de studio’s van vooraanstaande Nederlandse ontwerpers. In persoonlijke gesprekken bespreekt ze hun werk, de inspiratie erachter en de rol van design in de toekomst.
De eerste aflevering zal zich focussen op duurzame voedselinnovaties. De voedselindustrie kampt namelijk met verspilling en de bio-industrie is problematisch, maar gelukkig zijn er genoeg ontwerpers op zoek naar een oplossing. Nadia praat dan ook onder meer met Floris Schoonderbeek, die circlefarming heeft verzonnen: cirkelvormige stroken van gewassen, waarbij de tussenliggende ruimte benut kunnen worden voor bijvoorbeeld woning- en bosbouw.
De Wereld van Dutch Design zie je vanaf maandag 19 oktober maar liefst vijf dagen achter elkaar rond 22:35 uur bij VPRO op NPO 3.
Partnerbijdrage
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman