TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
"Meer nog dan de fysieke beproevingen, vormen oefenmissies de échte basis van de 'special-forces'-opleiding", vertelt presentator Tom Waes aan het begin van deze aflevering van Kamp Waes.
De resterende vijf kandidaten krijgen een loodzware opdracht. Het klinkt eenvoudig: bespioneer de Rimskygroep, een terroristencel die een aanslag voorbereidt. Maar om ongezien in de buurt te komen, worden de kandidaten uit een patrouilleboot gedropt en moeten ze 3 kilometer door woelig water zwemmen om de kust te bereiken.
Het water van de Noordzee is zo wild dat er zelfs even getwijfeld wordt of de opdracht niet te gevaarlijk is. Dan wordt de te zwemmen afstand gehalveerd tot anderhalve kilometer. Ondertussen houden de instructeurs de zwemmers nauwlettend in de gaten met warmtecamera's.
Deze aflevering van Kamp Waes is op donderdag 12 februari 2026 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'