TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Donderdagmiddag liep het in Den Haag flink uit de hand. Tijdens een demonstratie van de anti-coronabeweging raakten maar liefst drie agenten gewond. Demonstranten Betty (65) en Nico (70) doen hun verhaal in RTL Nieuws.
Volgens het stel verliep het protest vredig, totdat er ineens 'uit het niets werd gemept'. Fotograaf Rene Hendriks, die ook aanwezig was, denkt er anders over. Volgens hem waren de demonstranten fel en werd de politie in het nauw gedreven. "Zoiets heb ik nog nooit eerder gezien", vertelt hij.
Ook premier Rutte heeft geen goed woord over voor de demonstranten. Hij noemt ze 'onbeschoft' en 'totaal onopgevoed'. "Je hebt je niet met geweld te richten tegen onze politie", vertelt hij tijdens een persconferentie. "Dat is nooit acceptabel."
Niet iedereen kan gebruikmaken van de corona-app
Kijk hier het fragment terug:
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los