TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Donderdagmiddag liep het in Den Haag flink uit de hand. Tijdens een demonstratie van de anti-coronabeweging raakten maar liefst drie agenten gewond. Demonstranten Betty (65) en Nico (70) doen hun verhaal in RTL Nieuws.
Volgens het stel verliep het protest vredig, totdat er ineens 'uit het niets werd gemept'. Fotograaf Rene Hendriks, die ook aanwezig was, denkt er anders over. Volgens hem waren de demonstranten fel en werd de politie in het nauw gedreven. "Zoiets heb ik nog nooit eerder gezien", vertelt hij.
Ook premier Rutte heeft geen goed woord over voor de demonstranten. Hij noemt ze 'onbeschoft' en 'totaal onopgevoed'. "Je hebt je niet met geweld te richten tegen onze politie", vertelt hij tijdens een persconferentie. "Dat is nooit acceptabel."
Niet iedereen kan gebruikmaken van de corona-app
Kijk hier het fragment terug:
Fans, opgelet: makers Gooische Vrouwen zoeken figuranten voor nieuw seizoen
11:16Dit is wanneer de finale van Married at First Sight te zien is
10:00Geraldine Kemper deelt haar tv-tips: 'Ik heb abonnementen op zowat alle streamingdiensten'
09:46Keren Tamara Elbaz en Maria Tailor terug in The Real Housewives of Amsterdam?
09:30Dit is de tussenstand van de kwalificatieronde voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026