TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Donderdagmiddag liep het in Den Haag flink uit de hand. Tijdens een demonstratie van de anti-coronabeweging raakten maar liefst drie agenten gewond. Demonstranten Betty (65) en Nico (70) doen hun verhaal in RTL Nieuws.
Volgens het stel verliep het protest vredig, totdat er ineens 'uit het niets werd gemept'. Fotograaf Rene Hendriks, die ook aanwezig was, denkt er anders over. Volgens hem waren de demonstranten fel en werd de politie in het nauw gedreven. "Zoiets heb ik nog nooit eerder gezien", vertelt hij.
Ook premier Rutte heeft geen goed woord over voor de demonstranten. Hij noemt ze 'onbeschoft' en 'totaal onopgevoed'. "Je hebt je niet met geweld te richten tegen onze politie", vertelt hij tijdens een persconferentie. "Dat is nooit acceptabel."
Niet iedereen kan gebruikmaken van de corona-app
Kijk hier het fragment terug:
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los