TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Donderdagmiddag liep het in Den Haag flink uit de hand. Tijdens een demonstratie van de anti-coronabeweging raakten maar liefst drie agenten gewond. Demonstranten Betty (65) en Nico (70) doen hun verhaal in RTL Nieuws.
Volgens het stel verliep het protest vredig, totdat er ineens 'uit het niets werd gemept'. Fotograaf Rene Hendriks, die ook aanwezig was, denkt er anders over. Volgens hem waren de demonstranten fel en werd de politie in het nauw gedreven. "Zoiets heb ik nog nooit eerder gezien", vertelt hij.
Ook premier Rutte heeft geen goed woord over voor de demonstranten. Hij noemt ze 'onbeschoft' en 'totaal onopgevoed'. "Je hebt je niet met geweld te richten tegen onze politie", vertelt hij tijdens een persconferentie. "Dat is nooit acceptabel."
Niet iedereen kan gebruikmaken van de corona-app
Kijk hier het fragment terug:
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?
16:00Nieuwe docuserie over Lil Kleine op komst: Terug
14:49Victor Vlam: 'Deze beelden gaan gebruikt worden om mij voor schut te zetten'