TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het verhaal gaat dat door de Sint-Elisabethsvloed in november 1421 de Biesbosch in een nacht tijd zou zijn ontstaan. Het zou nog jaren duren voordat het natuurgebied helemaal gevormd was, maar de hevige stormen, het hoogwater en de dijkdoorbraken in de nacht van 18 op 19 november 1421 leverden daar wel een belangrijke bijdrage aan. Dankzij zijn relatief hoge ligging bleef het nabijgelegen Dordrecht relatief droog.
In deze aflevering van Denkend aan Holland, die al eens op tv is geweest, leggen André van Duin, Janny van der Heijden en teckel Nhaan aan in de Zuid-Hollandse stad. Ze maken er hun eigen likeur, gaan daarna op beversafari in de Biesbosch en varen door de vreemdste sluis die ze op hun tocht zijn tegengekomen. Ze eindigen deze aflevering op een heerlijk rustig riviertje.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'