TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor deze aflevering van Denkend aan Holland mocht André van Duin bedenken waar de reis heen zou gaan. De komiek koos voor Rotterdam, de stad waar hij 76 jaar geleden werd geboren.
Via Schiedam vaart hij samen met Janny van der Heijden de Maasstad binnen, waar zijn geboortehuis in Delfshaven heel wat herinneringen aan zijn jonge jaren oproept. De volgende dag ontmoet het presentatieduo een bekende Rotterdammer, waarna ze hun reis afsluiten met een Rotterdamse lekkernij: uierboord, ook wel bekend als ‘arbeidersbiefstuk’.
Momenteel werkt Van Duin voor Omroep MAX aan nieuwe afleveringen van Animal Crackers, het klassieke programma waarin hij dierenfilmpjes van grappige stemmetjes voorziet. Hierin is ook een rol weggelegd voor Janny van der Heijden.
Wanneer is welke zanger de hoofdgast in Beste Zangers? Dit is de volgorde
13:30Wie is de leukse B&B Vol Liefde-deelnemer? En de saaiste?
13:20Jan Versteegh heeft goed nieuws voor fans van De Bondgenoten
13:10De 5 beste programma's om deze week te streamen
12:59Özcan Akyol en Maarten van Rossem bundelen krachten voor nieuw programma