TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor deze aflevering van Denkend aan Holland mocht André van Duin bedenken waar de reis heen zou gaan. De komiek koos voor Rotterdam, de stad waar hij 76 jaar geleden werd geboren.
Via Schiedam vaart hij samen met Janny van der Heijden de Maasstad binnen, waar zijn geboortehuis in Delfshaven heel wat herinneringen aan zijn jonge jaren oproept. De volgende dag ontmoet het presentatieduo een bekende Rotterdammer, waarna ze hun reis afsluiten met een Rotterdamse lekkernij: uierboord, ook wel bekend als ‘arbeidersbiefstuk’.
Momenteel werkt Van Duin voor Omroep MAX aan nieuwe afleveringen van Animal Crackers, het klassieke programma waarin hij dierenfilmpjes van grappige stemmetjes voorziet. Hierin is ook een rol weggelegd voor Janny van der Heijden.
Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence
20:44Wanneer is de nieuwe RTL 4-spelshow Hitster op tv te zien?
18:50Kijk hier de gouden race van Jutta Leerdam op de 1.000 meter terug
18:45Geweldig! Jutta Leerdam pakt goud én Olympisch record op de 1.000 meter
14:43Dinsdag is er geen nieuwe aflevering van Bed & Breakfast en dit is waarom