TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor deze aflevering van Denkend aan Holland mocht André van Duin bedenken waar de reis heen zou gaan. De komiek koos voor Rotterdam, de stad waar hij 76 jaar geleden werd geboren.
Via Schiedam vaart hij samen met Janny van der Heijden de Maasstad binnen, waar zijn geboortehuis in Delfshaven heel wat herinneringen aan zijn jonge jaren oproept. De volgende dag ontmoet het presentatieduo een bekende Rotterdammer, waarna ze hun reis afsluiten met een Rotterdamse lekkernij: uierboord, ook wel bekend als ‘arbeidersbiefstuk’.
Momenteel werkt Van Duin voor Omroep MAX aan nieuwe afleveringen van Animal Crackers, het klassieke programma waarin hij dierenfilmpjes van grappige stemmetjes voorziet. Hierin is ook een rol weggelegd voor Janny van der Heijden.
Partnerbijdrage
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag
07:00GTST Spoilers - maandag 7 t/m donderdag 10 september 2026
06:47Vanavond op TV: De meestergids, Over de A4, Ocean's Twelve