TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor deze aflevering van Denkend aan Holland mocht André van Duin bedenken waar de reis heen zou gaan. De komiek koos voor Rotterdam, de stad waar hij 76 jaar geleden werd geboren.
Via Schiedam vaart hij samen met Janny van der Heijden de Maasstad binnen, waar zijn geboortehuis in Delfshaven heel wat herinneringen aan zijn jonge jaren oproept. De volgende dag ontmoet het presentatieduo een bekende Rotterdammer, waarna ze hun reis afsluiten met een Rotterdamse lekkernij: uierboord, ook wel bekend als ‘arbeidersbiefstuk’.
Momenteel werkt Van Duin voor Omroep MAX aan nieuwe afleveringen van Animal Crackers, het klassieke programma waarin hij dierenfilmpjes van grappige stemmetjes voorziet. Hierin is ook een rol weggelegd voor Janny van der Heijden.
Partnerbijdrage
De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak
10:57Gedoe rond Songfestival: NOS reist af, Europa snapt er niks meer van
10:42Even Tot Hier voert verandering door in honderdste uitzending
10:00Eva Eikhout doet mee aan de speciale editie van Maestro: 'Ik vond het geweldig'
09:31Milou uit Boer Zoekt Vrouw verwacht eerste kindje