TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor deze aflevering van Denkend aan Holland mocht André van Duin bedenken waar de reis heen zou gaan. De komiek koos voor Rotterdam, de stad waar hij 76 jaar geleden werd geboren.
Via Schiedam vaart hij samen met Janny van der Heijden de Maasstad binnen, waar zijn geboortehuis in Delfshaven heel wat herinneringen aan zijn jonge jaren oproept. De volgende dag ontmoet het presentatieduo een bekende Rotterdammer, waarna ze hun reis afsluiten met een Rotterdamse lekkernij: uierboord, ook wel bekend als ‘arbeidersbiefstuk’.
Momenteel werkt Van Duin voor Omroep MAX aan nieuwe afleveringen van Animal Crackers, het klassieke programma waarin hij dierenfilmpjes van grappige stemmetjes voorziet. Hierin is ook een rol weggelegd voor Janny van der Heijden.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger