TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“We moeten wel iets bijzonders maken van de laatste tocht”, zegt André van Duin in dit slot van Denkend aan Holland. Dat doen Janny van der Heijden en hij in het vissersdorp Zoutkamp in Groningen.
Daar staat de Garnalenkoningin hen al op te wachten. Iedere Tweede Pinksterdag gaat deze titel naar een andere inwoonster van het dorp, die een jaar lang de visserijsector vertegenwoordigt. Geheel in thema gaat ze garnalen pellen met haar gasten.
Die rijden vervolgens met een solex naar het theemuseum in Houwerzijl, krijgen van boswachter Jaap een rondleiding door de natuur rondom het Lauwersmeer en doen zelfs mee met een spectaculaire KNRM-oefening. Het echte afmeren gebeurt in de haven van Lauwersoog, waar het tijd is voor een terugblik op dit seizoen. (HH)
Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon