TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“We moeten wel iets bijzonders maken van de laatste tocht”, zegt André van Duin in dit slot van Denkend aan Holland. Dat doen Janny van der Heijden en hij in het vissersdorp Zoutkamp in Groningen.
Daar staat de Garnalenkoningin hen al op te wachten. Iedere Tweede Pinksterdag gaat deze titel naar een andere inwoonster van het dorp, die een jaar lang de visserijsector vertegenwoordigt. Geheel in thema gaat ze garnalen pellen met haar gasten.
Die rijden vervolgens met een solex naar het theemuseum in Houwerzijl, krijgen van boswachter Jaap een rondleiding door de natuur rondom het Lauwersmeer en doen zelfs mee met een spectaculaire KNRM-oefening. Het echte afmeren gebeurt in de haven van Lauwersoog, waar het tijd is voor een terugblik op dit seizoen. (HH)
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord