TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“We moeten wel iets bijzonders maken van de laatste tocht”, zegt André van Duin in dit slot van Denkend aan Holland. Dat doen Janny van der Heijden en hij in het vissersdorp Zoutkamp in Groningen.
Daar staat de Garnalenkoningin hen al op te wachten. Iedere Tweede Pinksterdag gaat deze titel naar een andere inwoonster van het dorp, die een jaar lang de visserijsector vertegenwoordigt. Geheel in thema gaat ze garnalen pellen met haar gasten.
Die rijden vervolgens met een solex naar het theemuseum in Houwerzijl, krijgen van boswachter Jaap een rondleiding door de natuur rondom het Lauwersmeer en doen zelfs mee met een spectaculaire KNRM-oefening. Het echte afmeren gebeurt in de haven van Lauwersoog, waar het tijd is voor een terugblik op dit seizoen. (HH)
Partnerbijdrage
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los