TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“We moeten wel iets bijzonders maken van de laatste tocht”, zegt André van Duin in dit slot van Denkend aan Holland. Dat doen Janny van der Heijden en hij in het vissersdorp Zoutkamp in Groningen.
Daar staat de Garnalenkoningin hen al op te wachten. Iedere Tweede Pinksterdag gaat deze titel naar een andere inwoonster van het dorp, die een jaar lang de visserijsector vertegenwoordigt. Geheel in thema gaat ze garnalen pellen met haar gasten.
Die rijden vervolgens met een solex naar het theemuseum in Houwerzijl, krijgen van boswachter Jaap een rondleiding door de natuur rondom het Lauwersmeer en doen zelfs mee met een spectaculaire KNRM-oefening. Het echte afmeren gebeurt in de haven van Lauwersoog, waar het tijd is voor een terugblik op dit seizoen. (HH)
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'