TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny van der Heijden, André van Duin en hond Nhaan maken een nieuwe bootreis door Nederland. Hun zesde seizoen van Denkend aan Holland beginnen ze in de provincie Groningen.
Aan boord van De Limanda varen ze door het oosten van de provincie. In deze streek is hevig gevochten tijdens de Tachtigjarige Oorlog en dat laat ook eeuwen later nog zijn sporen na, zien ze als ze van de ene vestingstad naar de andere varen. Op dag 2 staat een bezoek aan Ter Apel op het programma.
Dit dorp is de laatste jaren regelmatig in het nieuws door het asielzoekerscentrum, maar Janny en André krijgen een andere kant van de plaats te zien. Het duo komt aan hun trekken bij een bezoek aan een klooster: Janny geniet van de prachtige tuin, André van een kloosterbiertje.
De komende vier weken varen André en Janny ook nog door de omgeving van Amsterdam, langs de Wadden en in de buurt van de Den Haag. Eigenlijk was het de bedoeling dat de gezamenlijke reizen van de twee daarmee nog niet ten einde zouden zijn.
Ook een avontuur op Mallorca stond in de planning. Die trip is echter geschrapt, omdat de 77-jarige presentator vond dat hij en zijn Heel Holland bakt-collega dan wel heel veel op tv zouden zijn. Of er een nieuwe Denkend aan Zwitserland komt, valt eveneens te betwijfelen. Van Duin vond het Alpenland in de vorige reeks prachtig, maar vooral ook erg koud.
Denkend aan Holland is vanaf zondag 25 augustus wekelijks rond 20:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days