TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
André van Duin en Janny van der Heijden spotten al gauw een bekende in de laatste Denkend aan Holland van het vijfde seizoen. Vanuit Gramsbergen varen ze over de Vecht naar Hardenberg, en laat dit nou net de woonplaats van Edwin Evers zijn. De radio-dj heeft genoeg tijd voor een onderonsje met de twee.
Een aantal kilometer verderop leert 'bushcrafter' Martin hen 'bosmannetjesthee' brouwen van planten uit de natuur. Ook al is André een stadsmens, hij heeft met één onderdeel van deze activiteit wel ervaring: 'fikkie' stoken.
In Ommen wacht het laatste en misschien wel het leukste uitstapje van deze serie: het duo gaat op koeiensafari. Tijdens de tocht legt de enthousiaste Simone alles uit over de zestig Brandrode runderen die in het Vechtdal grazen.
Deze herhaling van Denkend aan Holland is op woensdag 24 juli 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1. (HH)
Klem met Jacob Derwig en Barry Atsma vanaf deze maand te streamen bij Netflix
10:05Dit zijn alle Zomergasten van 2025
10:00Suse van Kleef heeft alle vertrouwen in de Oranjeleeuwinnen: 'Ze kunnen Europees kampioen worden'
09:55Eigen Huis & Tuin-klusser Nico Zwinkels (80) overleden
09:23Weer van Nederland: wanneer zijn deze tropische dagen voorbij?