TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
André van Duin en Janny van der Heijden spotten al gauw een bekende in de laatste Denkend aan Holland van het vijfde seizoen. Vanuit Gramsbergen varen ze over de Vecht naar Hardenberg, en laat dit nou net de woonplaats van Edwin Evers zijn. De radio-dj heeft genoeg tijd voor een onderonsje met de twee.
Een aantal kilometer verderop leert 'bushcrafter' Martin hen 'bosmannetjesthee' brouwen van planten uit de natuur. Ook al is André een stadsmens, hij heeft met één onderdeel van deze activiteit wel ervaring: 'fikkie' stoken.
In Ommen wacht het laatste en misschien wel het leukste uitstapje van deze serie: het duo gaat op koeiensafari. Tijdens de tocht legt de enthousiaste Simone alles uit over de zestig Brandrode runderen die in het Vechtdal grazen.
Deze herhaling van Denkend aan Holland is op woensdag 24 juli 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1. (HH)
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL