TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na de sportzomer gaan Janny van der Heijden, André van Duin en teckel Nhaan het water op in het nieuwe seizoen van Denkend aan Holland. Ze zijn al gespot in de gemeente Westerwolde en het dorpje Bourtange, maar de rest van de bestemmingen houden ze nog even geheim.
In de tussentijd kunnen kijkers opnieuw genieten van hun boottochten uit 2023, te beginnen op de IJssel in Gelderland. In de uiterwaarden van de rivier ligt Bronkhorst, officieel het kleinste stadje van Nederland met amper honderd inwoners, maar wel met stadsrechten.
De route gaat verder langs Doesburg en kasteel Middachten om te eindigen in Arnhem. Hier pakken Janny en André met burgemeester Marcouch de lift naar de top van de Eusebiuskerk. Al vindt Janny het wel een beetje spannend.
Deze herhaling van Denkend aan Holland zie je op vrijdag 19 juli vanaf 17:15 uur bij MAX op NPO1. (HH)
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman