TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met De Limanda de woeste Waddenzee op? Daar is André van Duin wat huiverig voor. Daarom nemen hij en Janny van der Heijden in Denkend aan Holland de veerpont van Den Helder naar Texel. Een netwerk van fietsroutes maakt het Waddeneiland een verademing voor fietsers. Janny en André trotseren de wind op een bijzonder model, waarna ze in natuur- en milieucentrum Ecomare de zeehonden mogen voeren.
De volgende dag gaat de reis verder naar Vlieland, en dit keer niet per veerboot. Janny heeft een overtocht geregeld op een kokkelboot; een van de weinige boten van dit type die nog varen. De presentatoren hijsen zich in een speciaal pak om in zee kokkels te vangen en verzamelen zo hun eigen avondmaal. Daarna blijkt het winderige weer ideaal om te vliegeren.
Denkend aan Holland zie je iedere zondag vanaf 20:25 uur bij MAX op NPO 1.
Partnerbijdrage
Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6
10:00Beau van Erven Dorens blikt vooruit op Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker: 'Vooral veel geluisterd'