TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met De Limanda de woeste Waddenzee op? Daar is André van Duin wat huiverig voor. Daarom nemen hij en Janny van der Heijden in Denkend aan Holland de veerpont van Den Helder naar Texel. Een netwerk van fietsroutes maakt het Waddeneiland een verademing voor fietsers. Janny en André trotseren de wind op een bijzonder model, waarna ze in natuur- en milieucentrum Ecomare de zeehonden mogen voeren.
De volgende dag gaat de reis verder naar Vlieland, en dit keer niet per veerboot. Janny heeft een overtocht geregeld op een kokkelboot; een van de weinige boten van dit type die nog varen. De presentatoren hijsen zich in een speciaal pak om in zee kokkels te vangen en verzamelen zo hun eigen avondmaal. Daarna blijkt het winderige weer ideaal om te vliegeren.
Denkend aan Holland zie je iedere zondag vanaf 20:25 uur bij MAX op NPO 1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag