TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met De Limanda de woeste Waddenzee op? Daar is André van Duin wat huiverig voor. Daarom nemen hij en Janny van der Heijden in Denkend aan Holland de veerpont van Den Helder naar Texel. Een netwerk van fietsroutes maakt het Waddeneiland een verademing voor fietsers. Janny en André trotseren de wind op een bijzonder model, waarna ze in natuur- en milieucentrum Ecomare de zeehonden mogen voeren.
De volgende dag gaat de reis verder naar Vlieland, en dit keer niet per veerboot. Janny heeft een overtocht geregeld op een kokkelboot; een van de weinige boten van dit type die nog varen. De presentatoren hijsen zich in een speciaal pak om in zee kokkels te vangen en verzamelen zo hun eigen avondmaal. Daarna blijkt het winderige weer ideaal om te vliegeren.
Denkend aan Holland zie je iedere zondag vanaf 20:25 uur bij MAX op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis