TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny, André en natuurlijk hond Nhaan gaan op verkenning in Gent. Deze hoofdstad van de Vlaamse provincie Oost-Vlaanderen telt ruim 260.000 inwoners en is bijna 160 vierkante kilometer groot. In het centrum beklimmen Janny en André het Belfort, de middeleeuwse wachttoren met stormklok.
Verder bewonderen ze De Aanbidding van het Lam Gods, een religieus schilderij uit 1432 van de gebroeders Hubert en Jan van Eyck dat in de Sint-Baafskathedraal hangt. Uiteraard is er in deze aflevering ook aandacht voor lokale lekkernijen. Zo zet het duo de tanden in heerlijke wafels.
Verder maken Janny en André een tocht per fietstaxi en lopen ze de bekendste hond van België tegen het lijf: de wat brommerige Samson. Zijn baasje Marie Verhulst is ook van de partij.
Denkend aan Vlaanderen is elke zondagavond om 21:30 uur te zien op NPO1.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
