TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Janny, André en natuurlijk hond Nhaan gaan op verkenning in Gent. Deze hoofdstad van de Vlaamse provincie Oost-Vlaanderen telt ruim 260.000 inwoners en is bijna 160 vierkante kilometer groot. In het centrum beklimmen Janny en André het Belfort, de middeleeuwse wachttoren met stormklok.
Verder bewonderen ze De Aanbidding van het Lam Gods, een religieus schilderij uit 1432 van de gebroeders Hubert en Jan van Eyck dat in de Sint-Baafskathedraal hangt. Uiteraard is er in deze aflevering ook aandacht voor lokale lekkernijen. Zo zet het duo de tanden in heerlijke wafels.
Verder maken Janny en André een tocht per fietstaxi en lopen ze de bekendste hond van België tegen het lijf: de wat brommerige Samson. Zijn baasje Marie Verhulst is ook van de partij.
Denkend aan Vlaanderen is elke zondagavond om 21:30 uur te zien op NPO1.
Merel Ek bij Vandaag Inside: 'Borstvoeding geven is niet zo makkelijk als het lijkt'
13:49Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'