TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny, André en natuurlijk hond Nhaan gaan op verkenning in Gent. Deze hoofdstad van de Vlaamse provincie Oost-Vlaanderen telt ruim 260.000 inwoners en is bijna 160 vierkante kilometer groot. In het centrum beklimmen Janny en André het Belfort, de middeleeuwse wachttoren met stormklok.
Verder bewonderen ze De Aanbidding van het Lam Gods, een religieus schilderij uit 1432 van de gebroeders Hubert en Jan van Eyck dat in de Sint-Baafskathedraal hangt. Uiteraard is er in deze aflevering ook aandacht voor lokale lekkernijen. Zo zet het duo de tanden in heerlijke wafels.
Verder maken Janny en André een tocht per fietstaxi en lopen ze de bekendste hond van België tegen het lijf: de wat brommerige Samson. Zijn baasje Marie Verhulst is ook van de partij.
Denkend aan Vlaanderen is elke zondagavond om 21:30 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'