TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny, André en natuurlijk hond Nhaan gaan op verkenning in Gent. Deze hoofdstad van de Vlaamse provincie Oost-Vlaanderen telt ruim 260.000 inwoners en is bijna 160 vierkante kilometer groot. In het centrum beklimmen Janny en André het Belfort, de middeleeuwse wachttoren met stormklok.
Verder bewonderen ze De Aanbidding van het Lam Gods, een religieus schilderij uit 1432 van de gebroeders Hubert en Jan van Eyck dat in de Sint-Baafskathedraal hangt. Uiteraard is er in deze aflevering ook aandacht voor lokale lekkernijen. Zo zet het duo de tanden in heerlijke wafels.
Verder maken Janny en André een tocht per fietstaxi en lopen ze de bekendste hond van België tegen het lijf: de wat brommerige Samson. Zijn baasje Marie Verhulst is ook van de partij.
Denkend aan Vlaanderen is elke zondagavond om 21:30 uur te zien op NPO1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.