TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny, André en natuurlijk hond Nhaan gaan op verkenning in Gent. Deze hoofdstad van de Vlaamse provincie Oost-Vlaanderen telt ruim 260.000 inwoners en is bijna 160 vierkante kilometer groot. In het centrum beklimmen Janny en André het Belfort, de middeleeuwse wachttoren met stormklok.
Verder bewonderen ze De Aanbidding van het Lam Gods, een religieus schilderij uit 1432 van de gebroeders Hubert en Jan van Eyck dat in de Sint-Baafskathedraal hangt. Uiteraard is er in deze aflevering ook aandacht voor lokale lekkernijen. Zo zet het duo de tanden in heerlijke wafels.
Verder maken Janny en André een tocht per fietstaxi en lopen ze de bekendste hond van België tegen het lijf: de wat brommerige Samson. Zijn baasje Marie Verhulst is ook van de partij.
Denkend aan Vlaanderen is elke zondagavond om 21:30 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen