TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Diederik Ebbinge trekt persoonlijk de stekker uit Promenade. De presentator heeft zich zonder medeweten van NTR teruggetrokken van het programma.
"Ik ben er gewoon klaar mee. Ik trek me gewoon lekker terug", zei Ebbinge aan het einde van de oudejaarsspecial van Promenade. Vooral het feit dat het hem niet meer lukt “de wereld een beetje mooier kon maken” en het “niveau van de andere talkshows een beetje kon optrekken” is voor hem genoeg om ermee te stoppen.
“De kijkcijfers hebben altijd gelijk, hè? Er keek in het begin niemand naar ons en er kijkt eigenlijk nog steeds niemand. Ik heb gewoon geen zin meer om het op te brengen”, aldus de 52-jarige Ebbinge, die gemiddeld zo’n 250.000 kijkers trok.
De NTR heeft in een reactie laten weten in het nieuwe jaar gauw met Ebbinge om de tafel te gaan om het over de situatie te hebben. Van Promenade, dat Ebbinge samen met Eva Crutzen, Henry van Loon en Ton Kas maakte, blijft het dus waarschijnlijk bij drie seizoenen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie