TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Ebbinge trekt persoonlijk de stekker uit Promenade. De presentator heeft zich zonder medeweten van NTR teruggetrokken van het programma.
"Ik ben er gewoon klaar mee. Ik trek me gewoon lekker terug", zei Ebbinge aan het einde van de oudejaarsspecial van Promenade. Vooral het feit dat het hem niet meer lukt “de wereld een beetje mooier kon maken” en het “niveau van de andere talkshows een beetje kon optrekken” is voor hem genoeg om ermee te stoppen.
“De kijkcijfers hebben altijd gelijk, hè? Er keek in het begin niemand naar ons en er kijkt eigenlijk nog steeds niemand. Ik heb gewoon geen zin meer om het op te brengen”, aldus de 52-jarige Ebbinge, die gemiddeld zo’n 250.000 kijkers trok.
De NTR heeft in een reactie laten weten in het nieuwe jaar gauw met Ebbinge om de tafel te gaan om het over de situatie te hebben. Van Promenade, dat Ebbinge samen met Eva Crutzen, Henry van Loon en Ton Kas maakte, blijft het dus waarschijnlijk bij drie seizoenen.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight