TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Ebbinge trekt persoonlijk de stekker uit Promenade. De presentator heeft zich zonder medeweten van NTR teruggetrokken van het programma.
"Ik ben er gewoon klaar mee. Ik trek me gewoon lekker terug", zei Ebbinge aan het einde van de oudejaarsspecial van Promenade. Vooral het feit dat het hem niet meer lukt “de wereld een beetje mooier kon maken” en het “niveau van de andere talkshows een beetje kon optrekken” is voor hem genoeg om ermee te stoppen.
“De kijkcijfers hebben altijd gelijk, hè? Er keek in het begin niemand naar ons en er kijkt eigenlijk nog steeds niemand. Ik heb gewoon geen zin meer om het op te brengen”, aldus de 52-jarige Ebbinge, die gemiddeld zo’n 250.000 kijkers trok.
De NTR heeft in een reactie laten weten in het nieuwe jaar gauw met Ebbinge om de tafel te gaan om het over de situatie te hebben. Van Promenade, dat Ebbinge samen met Eva Crutzen, Henry van Loon en Ton Kas maakte, blijft het dus waarschijnlijk bij drie seizoenen.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij