TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Ebbinge trekt persoonlijk de stekker uit Promenade. De presentator heeft zich zonder medeweten van NTR teruggetrokken van het programma.
"Ik ben er gewoon klaar mee. Ik trek me gewoon lekker terug", zei Ebbinge aan het einde van de oudejaarsspecial van Promenade. Vooral het feit dat het hem niet meer lukt “de wereld een beetje mooier kon maken” en het “niveau van de andere talkshows een beetje kon optrekken” is voor hem genoeg om ermee te stoppen.
“De kijkcijfers hebben altijd gelijk, hè? Er keek in het begin niemand naar ons en er kijkt eigenlijk nog steeds niemand. Ik heb gewoon geen zin meer om het op te brengen”, aldus de 52-jarige Ebbinge, die gemiddeld zo’n 250.000 kijkers trok.
De NTR heeft in een reactie laten weten in het nieuwe jaar gauw met Ebbinge om de tafel te gaan om het over de situatie te hebben. Van Promenade, dat Ebbinge samen met Eva Crutzen, Henry van Loon en Ton Kas maakte, blijft het dus waarschijnlijk bij drie seizoenen.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie