TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diederik Ebbinge trekt persoonlijk de stekker uit Promenade. De presentator heeft zich zonder medeweten van NTR teruggetrokken van het programma.
"Ik ben er gewoon klaar mee. Ik trek me gewoon lekker terug", zei Ebbinge aan het einde van de oudejaarsspecial van Promenade. Vooral het feit dat het hem niet meer lukt “de wereld een beetje mooier kon maken” en het “niveau van de andere talkshows een beetje kon optrekken” is voor hem genoeg om ermee te stoppen.
“De kijkcijfers hebben altijd gelijk, hè? Er keek in het begin niemand naar ons en er kijkt eigenlijk nog steeds niemand. Ik heb gewoon geen zin meer om het op te brengen”, aldus de 52-jarige Ebbinge, die gemiddeld zo’n 250.000 kijkers trok.
De NTR heeft in een reactie laten weten in het nieuwe jaar gauw met Ebbinge om de tafel te gaan om het over de situatie te hebben. Van Promenade, dat Ebbinge samen met Eva Crutzen, Henry van Loon en Ton Kas maakte, blijft het dus waarschijnlijk bij drie seizoenen.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven