TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Miljuschka Witzenhausen heeft misschien wel het meest uitgekeken naar de voorlopig laatste aflevering van Dish Is Europe. Ze gaat naar Rome, de stad die ze tijdens een schoolreis op haar zeventiende voor het eerst zag en meteen in haar hart sloot. De Italiaanse 'cucina' inbegrepen.
Dit keer proeft ze er een authentieke pasta carbonara, zonder room dus, en maakt een Romeinse pizza - te herkennen aan de dunne bodem. As je de Italianen helemaal achterna wil gaan, dan moet je natuurlijk ook koffiedrinken in een bar. Miljuschka bezoekt een van de beste van de stad, die al tachtig jaar in hartje Rome gevestigd is.
De slotaflevering van Dish Is Europe zie je op zaterdag 15 juni vanaf 20:30 uur op 24Kitchen. In september gaat ze overigens weer op pad. In de Volkskrant onthulde ze dat ze vanaf dan zes nieuwe afleveringen van Dish is Europe maakt.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'