TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Miljuschka Witzenhausen heeft misschien wel het meest uitgekeken naar de voorlopig laatste aflevering van Dish Is Europe. Ze gaat naar Rome, de stad die ze tijdens een schoolreis op haar zeventiende voor het eerst zag en meteen in haar hart sloot. De Italiaanse 'cucina' inbegrepen.
Dit keer proeft ze er een authentieke pasta carbonara, zonder room dus, en maakt een Romeinse pizza - te herkennen aan de dunne bodem. As je de Italianen helemaal achterna wil gaan, dan moet je natuurlijk ook koffiedrinken in een bar. Miljuschka bezoekt een van de beste van de stad, die al tachtig jaar in hartje Rome gevestigd is.
De slotaflevering van Dish Is Europe zie je op zaterdag 15 juni vanaf 20:30 uur op 24Kitchen. In september gaat ze overigens weer op pad. In de Volkskrant onthulde ze dat ze vanaf dan zes nieuwe afleveringen van Dish is Europe maakt.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is