TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Miljuschka Witzenhausen heeft misschien wel het meest uitgekeken naar de voorlopig laatste aflevering van Dish Is Europe. Ze gaat naar Rome, de stad die ze tijdens een schoolreis op haar zeventiende voor het eerst zag en meteen in haar hart sloot. De Italiaanse 'cucina' inbegrepen.
Dit keer proeft ze er een authentieke pasta carbonara, zonder room dus, en maakt een Romeinse pizza - te herkennen aan de dunne bodem. As je de Italianen helemaal achterna wil gaan, dan moet je natuurlijk ook koffiedrinken in een bar. Miljuschka bezoekt een van de beste van de stad, die al tachtig jaar in hartje Rome gevestigd is.
De slotaflevering van Dish Is Europe zie je op zaterdag 15 juni vanaf 20:30 uur op 24Kitchen. In september gaat ze overigens weer op pad. In de Volkskrant onthulde ze dat ze vanaf dan zes nieuwe afleveringen van Dish is Europe maakt.
Vanavond op TV: Radar, Huizenruilers, Dune
06:00Begin de zomer goed met een nieuw seizoen van Echte Gooische Moeders
15:16Dit is waarom Thomas van Groningen maar kort te zien is bij De Oranjezomer
09:03Krijgen De Bogaartjes een nieuw seizoen? (video)
08:59De TV van gisteren: zaterdagavond blijft problematisch voor RTL4
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
