TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Miljuschka Witzenhausen heeft misschien wel het meest uitgekeken naar de voorlopig laatste aflevering van Dish Is Europe. Ze gaat naar Rome, de stad die ze tijdens een schoolreis op haar zeventiende voor het eerst zag en meteen in haar hart sloot. De Italiaanse 'cucina' inbegrepen.
Dit keer proeft ze er een authentieke pasta carbonara, zonder room dus, en maakt een Romeinse pizza - te herkennen aan de dunne bodem. As je de Italianen helemaal achterna wil gaan, dan moet je natuurlijk ook koffiedrinken in een bar. Miljuschka bezoekt een van de beste van de stad, die al tachtig jaar in hartje Rome gevestigd is.
De slotaflevering van Dish Is Europe zie je op zaterdag 15 juni vanaf 20:30 uur op 24Kitchen. In september gaat ze overigens weer op pad. In de Volkskrant onthulde ze dat ze vanaf dan zes nieuwe afleveringen van Dish is Europe maakt.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond