TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Miljuschka Witzenhausen heeft misschien wel het meest uitgekeken naar de voorlopig laatste aflevering van Dish Is Europe. Ze gaat naar Rome, de stad die ze tijdens een schoolreis op haar zeventiende voor het eerst zag en meteen in haar hart sloot. De Italiaanse 'cucina' inbegrepen.
Dit keer proeft ze er een authentieke pasta carbonara, zonder room dus, en maakt een Romeinse pizza - te herkennen aan de dunne bodem. As je de Italianen helemaal achterna wil gaan, dan moet je natuurlijk ook koffiedrinken in een bar. Miljuschka bezoekt een van de beste van de stad, die al tachtig jaar in hartje Rome gevestigd is.
De slotaflevering van Dish Is Europe zie je op zaterdag 15 juni vanaf 20:30 uur op 24Kitchen. In september gaat ze overigens weer op pad. In de Volkskrant onthulde ze dat ze vanaf dan zes nieuwe afleveringen van Dish is Europe maakt.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij