TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is zover, Gordon opent zijn nieuwe horecazaak in Blaricum. "Ik ben zo blij dat ik dit weer heb aangedurfd", zei hij op NH Nieuws. Niet alleen Gordon was blij met de opening, ook de dorpsbewoners zijn verheugd.
Voor het interieur heeft hij zich laten inspireren door Frida Kahlo, de beroemde Mexicaanse kunstenares. "Naast dat ik haar werk altijd al heb bewonderd, ontdekte ik dat zij enorm veel tegenslagen heeft meegemaakt. Toch bleef ze altijd veerkrachtig. Daar herkende ik mezelf in."
Gordon geeft aan dat hij regelmatig in zijn horecazaak te vinden zal zijn. "Ik woon nu in het pand ernaast. Dus als ik in Nederland ben, zeker. Maar als het weer wat slechter is, ben ik waarschijnlijk in Dubai." Het jetsetleven gaat ondertussen onverminderd door.
Deze aflevering van Dit Ben Ik: Gordon zie je op vrijdag 27 september vanaf 20:30 uur op SBS6.
Partnerbijdrage
We hebben er even op moeten wachten, maar nu het is eindelijk zover: Fred van Leer hijst bruiden weer in de mooiste trouwjurken tijdens het nieuwste seizoen van Say Yes To The Dress Benelux op TLC.
Dit weten we nu al over het nieuwe seizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden
11:41Columnist Lale Gül over haar overstap naar RTL Tonight: 'Ik heb er heel veel zin in'
10:03Wat je moet weten over het nieuwe RTL-programma Bij De Jonge Adel: Van De Jacht Tot Het Bal
09:16Alles wat je moet weten over het zevende seizoen van Denkend aan Holland
07:58De TV van gisteren: Mooie start voor nieuw seizoen Van Onschatbare Waarde