TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is zover, Gordon opent zijn nieuwe horecazaak in Blaricum. "Ik ben zo blij dat ik dit weer heb aangedurfd", zei hij op NH Nieuws. Niet alleen Gordon was blij met de opening, ook de dorpsbewoners zijn verheugd.
Voor het interieur heeft hij zich laten inspireren door Frida Kahlo, de beroemde Mexicaanse kunstenares. "Naast dat ik haar werk altijd al heb bewonderd, ontdekte ik dat zij enorm veel tegenslagen heeft meegemaakt. Toch bleef ze altijd veerkrachtig. Daar herkende ik mezelf in."
Gordon geeft aan dat hij regelmatig in zijn horecazaak te vinden zal zijn. "Ik woon nu in het pand ernaast. Dus als ik in Nederland ben, zeker. Maar als het weer wat slechter is, ben ik waarschijnlijk in Dubai." Het jetsetleven gaat ondertussen onverminderd door.
Deze aflevering van Dit Ben Ik: Gordon zie je op vrijdag 27 september vanaf 20:30 uur op SBS6.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal