TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De kranten stonden in 1996 vol van de uitspraak van bisschop Tiny Muskens. “Als je zo arm bent dat je niet meer kunt leven, mag je bij de bakker een brood uit de winkel halen”, zei hij in het VPRO-programma Veldpost. De overtuiging van Muskens past perfect in Dit Is De Kwestie, waarin Tijs van den Brink, Margje Fikse en Kefah Allush morele dilemma’s en ethische kwesties onderzoeken.
In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen toetsen ze zijn uitspraak aan de actualiteit in 2023. Een tijd waarin armoede op de loer ligt door hoge energiekosten en de inflatie die eerder dit jaar een piek bereikte. Terwijl huishoudens de inhoud van hun portemonnee zien slinken, maken supermarkten enorme winsten. Betekent dit dat je mag stelen als je arm bent?
Dit Is De Kwestie is vanaf woensdag 20 september iedere woensdag om 22:15 uur te zien bij EO op NPO2.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Familie Buddenbruck heeft geliefd Duitsland verruild voor ander Europees land
10:05Bekende tv-familie laat zich uit de serie van De Hanslers halen
10:00Daniël Verlaan deelt 6 slimme tips om cybercriminelen te slim af te zijn
08:22De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van engelengeduld van agenten in Bureau Utrecht
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Grote gezinnen, grote vakanties, Independence Day: Resurgence