TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kranten stonden in 1996 vol van de uitspraak van bisschop Tiny Muskens. “Als je zo arm bent dat je niet meer kunt leven, mag je bij de bakker een brood uit de winkel halen”, zei hij in het VPRO-programma Veldpost. De overtuiging van Muskens past perfect in Dit Is De Kwestie, waarin Tijs van den Brink, Margje Fikse en Kefah Allush morele dilemma’s en ethische kwesties onderzoeken.
In deze eerste aflevering van een nieuw seizoen toetsen ze zijn uitspraak aan de actualiteit in 2023. Een tijd waarin armoede op de loer ligt door hoge energiekosten en de inflatie die eerder dit jaar een piek bereikte. Terwijl huishoudens de inhoud van hun portemonnee zien slinken, maken supermarkten enorme winsten. Betekent dit dat je mag stelen als je arm bent?
Dit Is De Kwestie is vanaf woensdag 20 september iedere woensdag om 22:15 uur te zien bij EO op NPO2.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026