TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wat gebeurt er als je Wie van de 3 kruist met een huizenprogramma als VTWonen? Het resultaat zou best weleens op Dit Is Mijn Huis kunnen lijken. Presentator Kees Tol belt ditmaal aan bij Ed, een inwoner van Alkmaar met een opvallende woning. Tijdens de rondleiding ontmoet Tol in het huis nog drie andere mannen die ook beweren Ed te zijn.
In de studio is het vervolgens aan panelleden Richard Groenendijk, Olcay Gulsen, Ilse Warringa en Klaas van der Eerden om uit te zoeken wie de echte Ed is.
Voor fans van Kees Tol zal de opzet van dit programma enigszins bekend aanvoelen. In 2016 presenteerde hij namelijk Met de Deur in Huis, een spelshow waarin BN'ers onder zijn leiding moesten uitvogelen in welke huizen van BN'ers Tineke Schouten een kijkje nam.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025