TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat gebeurt er als je Wie van de 3 kruist met een huizenprogramma als VTWonen? Het resultaat zou best weleens op Dit Is Mijn Huis kunnen lijken. Presentator Kees Tol belt ditmaal aan bij Ed, een inwoner van Alkmaar met een opvallende woning. Tijdens de rondleiding ontmoet Tol in het huis nog drie andere mannen die ook beweren Ed te zijn.
In de studio is het vervolgens aan panelleden Richard Groenendijk, Olcay Gulsen, Ilse Warringa en Klaas van der Eerden om uit te zoeken wie de echte Ed is.
Voor fans van Kees Tol zal de opzet van dit programma enigszins bekend aanvoelen. In 2016 presenteerde hij namelijk Met de Deur in Huis, een spelshow waarin BN'ers onder zijn leiding moesten uitvogelen in welke huizen van BN'ers Tineke Schouten een kijkje nam.
Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'
10:59Robert uit De Bondgenoten krijgt keiharde boodschap van thuisfront: 'Achter je rug...'
09:39Waarom zijn er ineens geen nieuwe afleveringen meer te zien van Ik Vertrek?