TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat gebeurt er als je Wie van de 3 kruist met een huizenprogramma als VTWonen? Het resultaat zou best weleens op Dit Is Mijn Huis kunnen lijken. Presentator Kees Tol belt ditmaal aan bij Ed, een inwoner van Alkmaar met een opvallende woning. Tijdens de rondleiding ontmoet Tol in het huis nog drie andere mannen die ook beweren Ed te zijn.
In de studio is het vervolgens aan panelleden Richard Groenendijk, Olcay Gulsen, Ilse Warringa en Klaas van der Eerden om uit te zoeken wie de echte Ed is.
Voor fans van Kees Tol zal de opzet van dit programma enigszins bekend aanvoelen. In 2016 presenteerde hij namelijk Met de Deur in Huis, een spelshow waarin BN'ers onder zijn leiding moesten uitvogelen in welke huizen van BN'ers Tineke Schouten een kijkje nam.
Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone
11:02Wanneer is de reünie van De Bachelorette op Videoland te zien?
09:13John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje