TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat gebeurt er als je Wie van de 3 kruist met een huizenprogramma als VTWonen? Het resultaat zou best weleens op Dit Is Mijn Huis kunnen lijken. Presentator Kees Tol belt ditmaal aan bij Ed, een inwoner van Alkmaar met een opvallende woning. Tijdens de rondleiding ontmoet Tol in het huis nog drie andere mannen die ook beweren Ed te zijn.
In de studio is het vervolgens aan panelleden Richard Groenendijk, Olcay Gulsen, Ilse Warringa en Klaas van der Eerden om uit te zoeken wie de echte Ed is.
Voor fans van Kees Tol zal de opzet van dit programma enigszins bekend aanvoelen. In 2016 presenteerde hij namelijk Met de Deur in Huis, een spelshow waarin BN'ers onder zijn leiding moesten uitvogelen in welke huizen van BN'ers Tineke Schouten een kijkje nam.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken