TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat gebeurt er als je Wie van de 3 kruist met een huizenprogramma als VTWonen? Het resultaat zou best weleens op Dit Is Mijn Huis kunnen lijken. Presentator Kees Tol belt ditmaal aan bij Ed, een inwoner van Alkmaar met een opvallende woning. Tijdens de rondleiding ontmoet Tol in het huis nog drie andere mannen die ook beweren Ed te zijn.
In de studio is het vervolgens aan panelleden Richard Groenendijk, Olcay Gulsen, Ilse Warringa en Klaas van der Eerden om uit te zoeken wie de echte Ed is.
Voor fans van Kees Tol zal de opzet van dit programma enigszins bekend aanvoelen. In 2016 presenteerde hij namelijk Met de Deur in Huis, een spelshow waarin BN'ers onder zijn leiding moesten uitvogelen in welke huizen van BN'ers Tineke Schouten een kijkje nam.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man