TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reden laat zich raden: NPO1 heeft iets anders op de planning staan.
Het huidige seizoen van MAX Vakantieman is pas net begonnen, maar toch vindt er nu al een korte onderbreking plaats. Op maandag 26 juni is op ditzelfde tijdslot Herinneringen voor het Leven - Stop Dementie te zien, een eenmalige live-uitzending waarin de impact centraal staat die de hersenziekte dementie heeft op patiënten en hun families.
Aan Anniko van Santen de taak om dit te presenteren. Zij zal live vanuit het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem praten met gezinnen die moeten dealen met deze hersenziekte en stilstaan bij de invloed van muziek. Muziek kan namelijk een grote trigger zijn voor het geheugen, zo zal hoogleraar Erik Scherder uitleggen. Jamai Loman gaat vervolgens het land in om mensen te vragen naar hun meest dierbare muziekherinnering en verrast hen met een optreden.
De vaste kijkers van MAX Vakantieman komen de week daarna weer aan hun trekken. Het populaire programma met Sybrand Niessen is vanaf 3 juli 2023 weer wekelijks om 20:30 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Bedankt voor het kijken naar #MAXvakantieman. Volgende week zijn we er eenmalig niet. Tot over twee weken: maandag 3 juli! pic.twitter.com/U0oHN5nVxN — MAX vakantieman (@MAXvakantieman) June 19, 2023
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
