TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze deden allebei mee aan De Slimste Mens, maar wat hebben Edson da Graça en Elodie Verweij nog meer met elkaar gemeen? Beiden zijn te gast in de slotaflevering van dit seizoen van Dit Was het Nieuws.
Da Graça lijkt moeilijk stil te kunnen zitten. De energieke comedian en acteur timmert de laatste jaren ook aan de weg op televisie. Dat deed en doet hij onder meer in programma’s met een maatschappelijke insteek als Uit het Rood en grote amusementsshows als The Floor en Holland’s Got Talent. Hij lijkt wel op zijn plek aan de zijde van Peter Pannekoek of Jan-Jaap van der Wal.
Naar het komische talent van Elodie Verweij is het wat meer gissen. Al heeft de politiek verslaggever van het AD aan talkshowtafels laten zien dat ze scherp uit de hoek kan komen.
De laatste aflevering van Dit Was het Nieuws van dit seizoen zie je op donderdag 3 april 2025 vanaf 21:35 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij