TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee presentatrices staan teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek bij. Mai Verbij presenteert de ‘Belbus’ in consumentenprogramma Kassa en is dj op NPO 3FM. Krista Arriëns maakt documentaires, theater en het jeugdprogramma De Sekszusjes.
Jan Jaap staat dit najaar voor het eerst in twaalf jaar weer in het theater in Nederland. Hij woont inmiddels met zijn gezin in België, maar voelde de behoefte om hier weer op te treden.
Die werd aangewakkerd na vragen van mensen uit het publiek van Dit Was het Nieuws, zegt hij in de Volkskrant. “Ze vragen me geregeld of ik eigenlijk ook weleens in het theater speel. Er zijn dus mensen die geen idee hebben dat ik dat twaalf jaar lang heb gedaan, die dat niet meer weten, of het niet hebben meegemaakt.”
Deze aflevering van Dit Was het Nieuws is op donderdag 3 oktober 2024 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'