TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee presentatrices staan teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek bij. Mai Verbij presenteert de ‘Belbus’ in consumentenprogramma Kassa en is dj op NPO 3FM. Krista Arriëns maakt documentaires, theater en het jeugdprogramma De Sekszusjes.
Jan Jaap staat dit najaar voor het eerst in twaalf jaar weer in het theater in Nederland. Hij woont inmiddels met zijn gezin in België, maar voelde de behoefte om hier weer op te treden.
Die werd aangewakkerd na vragen van mensen uit het publiek van Dit Was het Nieuws, zegt hij in de Volkskrant. “Ze vragen me geregeld of ik eigenlijk ook weleens in het theater speel. Er zijn dus mensen die geen idee hebben dat ik dat twaalf jaar lang heb gedaan, die dat niet meer weten, of het niet hebben meegemaakt.”
Deze aflevering van Dit Was het Nieuws is op donderdag 3 oktober 2024 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier
08:29De TV van gisteren: Kijkers voor House of Hide & Seek ver te zoeken op zomerse zaterdagavond
08:13Chess in tranen na mislukte proef in Bondgenoten: 'Ongezonde gewoonte'