TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee presentatrices staan teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek bij. Mai Verbij presenteert de ‘Belbus’ in consumentenprogramma Kassa en is dj op NPO 3FM. Krista Arriëns maakt documentaires, theater en het jeugdprogramma De Sekszusjes.
Jan Jaap staat dit najaar voor het eerst in twaalf jaar weer in het theater in Nederland. Hij woont inmiddels met zijn gezin in België, maar voelde de behoefte om hier weer op te treden.
Die werd aangewakkerd na vragen van mensen uit het publiek van Dit Was het Nieuws, zegt hij in de Volkskrant. “Ze vragen me geregeld of ik eigenlijk ook weleens in het theater speel. Er zijn dus mensen die geen idee hebben dat ik dat twaalf jaar lang heb gedaan, die dat niet meer weten, of het niet hebben meegemaakt.”
Deze aflevering van Dit Was het Nieuws is op donderdag 3 oktober 2024 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Zo ging het achter de schermen eraan toe bij de reünie van B&B Vol Liefde
12:54Nieuwe serie De Bangaclub draait om bangalijsten, corpsleven en mysterieuze dood
10:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:55Thomas uit B&B Vol Liefde krijgt er na de reünie flink van langs online
10:41Reünie B&B Vol Liefde 2026: dit zijn alle onthullingen