TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Twee presentatrices staan teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek bij. Mai Verbij presenteert de ‘Belbus’ in consumentenprogramma Kassa en is dj op NPO 3FM. Krista Arriëns maakt documentaires, theater en het jeugdprogramma De Sekszusjes.
Jan Jaap staat dit najaar voor het eerst in twaalf jaar weer in het theater in Nederland. Hij woont inmiddels met zijn gezin in België, maar voelde de behoefte om hier weer op te treden.
Die werd aangewakkerd na vragen van mensen uit het publiek van Dit Was het Nieuws, zegt hij in de Volkskrant. “Ze vragen me geregeld of ik eigenlijk ook weleens in het theater speel. Er zijn dus mensen die geen idee hebben dat ik dat twaalf jaar lang heb gedaan, die dat niet meer weten, of het niet hebben meegemaakt.”
Deze aflevering van Dit Was het Nieuws is op donderdag 3 oktober 2024 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'
09:11Hilarisch: zo kijkt René van der Gijp thuis tv, tussen zijn honden