TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Suse van Kleef en Kitty Herweijer zijn in deze aflevering van Dit Was het Nieuws de gasten van presentator Harm Edens en teamcaptains Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal.
Van Kleef werkte jarenlang als correspondent in Groot-Brittannië voor de NOS en het Algemeen Dagblad. Na haar terugkeer naar Nederland in 2021 werd ze de eerste vrouwelijke voetbalcommentator van het land. Ook schuift ze regelmatig aan in talkshows en is ze presentator.
Kitty Herweijer is journalist, columnist en podcastmaker. Afgelopen zomer maakte ze de overstap van De Telegraaf naar het AD. Daar schrijft ze drie keer in de week een column over onderwerpen als politiek en klimaatverandering. Daarnaast was ze eerder dit jaar al te zien als sidekick van Özcan Akyol in Eus’ Boekenclub.
Dit Was het Nieuws is sinds 28 september iedere donderdag om 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 2 november 2023.
'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War
11:47Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris