TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Lee Towers gebruikt een grotere bus haarlak dan Francis van Broekhuizen, Bas Nijhuis deelt zijn scheidsrechtergeheimen en Harm Edens zit altijd op twee kussentjes om langer te lijken. Er valt heel wat te leren in Dit Was het Nieuws, blijkt maar weer uit deze terugblik op de afgelopen zes seizoenen.
Niet alle afleveringen zijn terug te zien, ook niet in Schatkamer, het digitale tv-archief van Beeld en Geluid. Tientallen afleveringen zijn verwijderd, nadat de producent van Dit Was het Nieuws kritiek uitte. Sommige grappen zijn niet meer van deze tijd en kunnen reputatieschade opleveren voor het programma. Ook Harm Edens is het daarmee eens. 'Je kunt niet dertig jaar tv in een bepaald genre er zo, hop, opzetten', zegt hij in zijn podcast Dit Was de Radio.
Dit Was het Nieuws is op donderdag 9 juli 2026 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk