TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Woonbladen zijn een heimelijk genoegen voor schrijver en dichter Jaap Robben, onthulde hij onlangs in De Groene Amsterdammer. “Die interieurs, die plaatjes, die heel dure mooie dingen… Ik word rustig van het kijken naar al die kleuren”, zei hij.
Afgelopen week heeft de auteur van boeken zoals Zwijgmannen en Zomervacht de magazines ongetwijfeld ingeruild voor kranten, nieuwssites en actualiteitenprogramma’s, want hij is een van de gasten in alweer de laatste Dit Was het Nieuws van dit seizoen.
Ook columnist, schrijver en cabaretier Johan Fretz - bekend van de boeken Fretz 2025 en Onder de paramariboom - zal de actualiteit extra hebben gevolgd om goed mee te komen met presentator Harm Edens en teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland