TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Woonbladen zijn een heimelijk genoegen voor schrijver en dichter Jaap Robben, onthulde hij onlangs in De Groene Amsterdammer. “Die interieurs, die plaatjes, die heel dure mooie dingen… Ik word rustig van het kijken naar al die kleuren”, zei hij.
Afgelopen week heeft de auteur van boeken zoals Zwijgmannen en Zomervacht de magazines ongetwijfeld ingeruild voor kranten, nieuwssites en actualiteitenprogramma’s, want hij is een van de gasten in alweer de laatste Dit Was het Nieuws van dit seizoen.
Ook columnist, schrijver en cabaretier Johan Fretz - bekend van de boeken Fretz 2025 en Onder de paramariboom - zal de actualiteit extra hebben gevolgd om goed mee te komen met presentator Harm Edens en teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur