TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Woonbladen zijn een heimelijk genoegen voor schrijver en dichter Jaap Robben, onthulde hij onlangs in De Groene Amsterdammer. “Die interieurs, die plaatjes, die heel dure mooie dingen… Ik word rustig van het kijken naar al die kleuren”, zei hij.
Afgelopen week heeft de auteur van boeken zoals Zwijgmannen en Zomervacht de magazines ongetwijfeld ingeruild voor kranten, nieuwssites en actualiteitenprogramma’s, want hij is een van de gasten in alweer de laatste Dit Was het Nieuws van dit seizoen.
Ook columnist, schrijver en cabaretier Johan Fretz - bekend van de boeken Fretz 2025 en Onder de paramariboom - zal de actualiteit extra hebben gevolgd om goed mee te komen met presentator Harm Edens en teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek.
Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol
08:00Carlo Boszhard: 'Amsterdamned II is een film die je moet zien'
07:57Nieuw seizoen van Only Joling wordt extra lang