TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Woonbladen zijn een heimelijk genoegen voor schrijver en dichter Jaap Robben, onthulde hij onlangs in De Groene Amsterdammer. “Die interieurs, die plaatjes, die heel dure mooie dingen… Ik word rustig van het kijken naar al die kleuren”, zei hij.
Afgelopen week heeft de auteur van boeken zoals Zwijgmannen en Zomervacht de magazines ongetwijfeld ingeruild voor kranten, nieuwssites en actualiteitenprogramma’s, want hij is een van de gasten in alweer de laatste Dit Was het Nieuws van dit seizoen.
Ook columnist, schrijver en cabaretier Johan Fretz - bekend van de boeken Fretz 2025 en Onder de paramariboom - zal de actualiteit extra hebben gevolgd om goed mee te komen met presentator Harm Edens en teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek.
Partnerbijdrage
Dit zijn de eerste beelden van De Kroesjes
10:29Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd