TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Woonbladen zijn een heimelijk genoegen voor schrijver en dichter Jaap Robben, onthulde hij onlangs in De Groene Amsterdammer. “Die interieurs, die plaatjes, die heel dure mooie dingen… Ik word rustig van het kijken naar al die kleuren”, zei hij.
Afgelopen week heeft de auteur van boeken zoals Zwijgmannen en Zomervacht de magazines ongetwijfeld ingeruild voor kranten, nieuwssites en actualiteitenprogramma’s, want hij is een van de gasten in alweer de laatste Dit Was het Nieuws van dit seizoen.
Ook columnist, schrijver en cabaretier Johan Fretz - bekend van de boeken Fretz 2025 en Onder de paramariboom - zal de actualiteit extra hebben gevolgd om goed mee te komen met presentator Harm Edens en teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek.
Partnerbijdrage
Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'
09:29Welk programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6?
09:04Maak je klaar voor de gloednieuwe crimekomedie Blue Murder Motel bij BBC NL