TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorige week stal comedian Davine Perik de show in Dit Was het Nieuws en deze week is het wederom de beurt aan iemand die haar geld verdient met grappen maken. Kim Schuddeboom zit aan de desk en neemt op humoristische wijze de actualiteit van de week door.
Schuddeboom staat bekend als een groot cabarettalent: al na een paar jaar optreden trad ze toe tot het prestigieuze gezelschap Comedytrain. Daarnaast was ze te zien in het voorprogramma van Jeroen Leenders en deelde ze het podium met Ronald Goedemondt. Inmiddels heeft ze ook haar eerste solovoorstelling gespeeld in theaters door het hele land.
De andere gast in deze aflevering is presentatrice Dyantha Brooks, bekend van onder meer Shownieuws en De Beste Wensen. Wat weten zij van het nieuws?
Dit Was het Nieuws is elke donderdag om 21:35 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week
10:00Jeanine Janssen gaat niet op zomervakantie door MAX Vakantieman: 'Dit wordt het negentiende jaar'
09:30Nieuw gezin in Een Huis Vol: dit is de familie De Lange