TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar nam Marlijn Weerdenburg het stokje over van Dionne Stax als presentatrice van DNA Onbekend. Haar debuut trok maar liefst 1,1 miljoen kijkers. Ook in het nieuwe seizoen helpt zij mensen voor wie de familiebanden niet vanzelfsprekend zijn. Ze vragen zich bijvoorbeeld af of de man die hen heeft opgevoed hun biologische vader is. Of dat die vreemdeling uit Parijs echt hun halfzus is. Een DNA-test moet een einde maken aan alle onduidelijkheid.
Door het programma is Weerdenburg haar eigen achtergrond meer gaan waarderen. “Het feit dat ik weet wie mijn ouders en grootouders zijn, geeft mij houvast in het leven”, zei de presentatrice in het AD. “Ik snap uit welke puzzelstukjes ik besta. Vanuit die basis kon ik mijn persoonlijkheid verder ontwikkelen."
DNA Onbekend is vanaf 10 januari iedere woensdag vanaf 21:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten