TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In DNA Singers treden familieleden van bekende artiesten op. Aan het panel de taak om te raden wie die zangers precies zijn. In de aflevering van donderdagavond hebben ze het bij het juiste eind: Lihi is de kleindochter van Lenny Kuhr.
Lenny heeft twee dochters die met hun gezin in Israël wonen. Lihi is haar oudste kleindochter. "Het is leuk voor een zangeres om te zien dat je kleinkind zo muzikaal is als jij", glundert Lenny van trots. Lihi weet overigens pas sinds een jaar of drie dat haar moeder in 1969 het Songfestival won met De Troubadour.
De twee zingen vervolgens samen Cover Me In Sunshine van P!nk. Het duet van oma en kleindochter bezorgt onder anderen Jeroen van Koningsbrugge en Geraldine Kemper kippenvel.
Partnerbijdrage
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning