TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het belangrijkste element in DNA Singers is het geheim bij welk bekend familielid een deelnemende zanger hoort. Als dat goed gaat, ontstaan er vaak emotionele momenten in het zangprogramma, zoals bij Lone van Roosendaal in het vorige seizoen. Zij stond tot ieders verbazing naast haar dochter Bobbi, die net zo goed kan zingen als haar moeder. Maar van zo'n verrassingselement is niet altijd te spreken.
Zo blunderde Goede Tijden, Slechte Tijden-acteur Vincent Visser toen hij zich versprak in een van de vorige afleveringen. Nog voor de grote onthulling verklapte hij dat Ria Valk familie van hem is. Het is voor het panel, bestaande uit bekende muzikanten, dan ook heel makkelijk om een eindoordeel te vellen. "Niet te geloven, dombo!" zei de zangeres daarop.
DNA Singers is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring