TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van een eigen pretpark tot de gekste souvenirs: de liefde voor countryzangeres Dolly Parton is in alle vormen en maten te vinden. In de laatste aflevering van Dolly for president sluiten Ilse DeLange en Frank Evenblij hun onderzoek naar Partons legende af in de staat Tennessee.
De collectieve waardering die de inwoners hebben voor Parton is inmiddels geen eigenaardigheid meer. Niet alleen haar werk, maar ook haar humor, uitstraling en ongegeneerdheid maakt haar al meer dan zestig jaar een icoon in de muziekindustrie.
“De magie van mij is dat er ik nep uitzie, maar ik helemaal echt ben. Ze vergeven mij dat ik niet stijlvol ben. Ze vergeven mij dat ik niet slim ben. Mensen zien míj?. Ik wil dat ze mij echt kennen”, aldus Parton aan USA Today.
De laatste aflevering van Dolly for President zie je op vrijdag 1 november vanaf 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'