TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van een eigen pretpark tot de gekste souvenirs: de liefde voor countryzangeres Dolly Parton is in alle vormen en maten te vinden. In de laatste aflevering van Dolly for president sluiten Ilse DeLange en Frank Evenblij hun onderzoek naar Partons legende af in de staat Tennessee.
De collectieve waardering die de inwoners hebben voor Parton is inmiddels geen eigenaardigheid meer. Niet alleen haar werk, maar ook haar humor, uitstraling en ongegeneerdheid maakt haar al meer dan zestig jaar een icoon in de muziekindustrie.
“De magie van mij is dat er ik nep uitzie, maar ik helemaal echt ben. Ze vergeven mij dat ik niet stijlvol ben. Ze vergeven mij dat ik niet slim ben. Mensen zien míj?. Ik wil dat ze mij echt kennen”, aldus Parton aan USA Today.
De laatste aflevering van Dolly for President zie je op vrijdag 1 november vanaf 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'
17:48Ali B wordt al twee jaar gefilmd door documentairemaker Krista Arriëns: 'Ook thuis'
14:50Dit mogen we verwachten van het allerlaatste seizoen van Wortelboer & Van Rossem
13:31De trailer van het derde seizoen Dag & Nacht is verschenen