TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van een eigen pretpark tot de gekste souvenirs: de liefde voor countryzangeres Dolly Parton is in alle vormen en maten te vinden. In de laatste aflevering van Dolly for president sluiten Ilse DeLange en Frank Evenblij hun onderzoek naar Partons legende af in de staat Tennessee.
De collectieve waardering die de inwoners hebben voor Parton is inmiddels geen eigenaardigheid meer. Niet alleen haar werk, maar ook haar humor, uitstraling en ongegeneerdheid maakt haar al meer dan zestig jaar een icoon in de muziekindustrie.
“De magie van mij is dat er ik nep uitzie, maar ik helemaal echt ben. Ze vergeven mij dat ik niet stijlvol ben. Ze vergeven mij dat ik niet slim ben. Mensen zien míj?. Ik wil dat ze mij echt kennen”, aldus Parton aan USA Today.
De laatste aflevering van Dolly for President zie je op vrijdag 1 november vanaf 21:25 uur te zien bij MAX op NPO 1.
Vanavond op TV: Beste zangers, Een huis vol, Year One
17:10Vooravond Net5 ongekend kijkcijferdrama: 'Buzz en True crime today trekken officieel nul kijkers'
15:39Jan Roos en Dennis Schouten voor rechter om uitspraken over vrouwen in Roddelpraat
15:02Utopia-sterren Cemal en Romy leggen breuk na maand al bij: 'Ons gezin gered'
14:08Sjoerd van Ramshorst (40) en vrouw Jasmijn verwachten tweede kindje: ‘Er komt een meisje aan’