TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans Dorrestijn sluit zijn ontdekkingsreis door de wereld van de duurzaamheid af met een aflevering over kleding. De meeste kleding die te koop is, is 'fast fashion': voordelig gemaakt in verre landen, goedkoop verkocht door grote kledingketens en snel weer afgedankt door de consument. Hierdoor is de vervuiling en verkwisting binnen de kledingindustrie schrikbarend hoog.
In Dorrestijn en het Regenworm Dilemma gaat de cabaretier samen met actrice Jennifer Hoffman op bezoek bij de Amsterdamse kleermaker Diana Khachikian, die vertelt hoe het ook anders kan. Samen met haar man heeft Diana twee stomerijen, waar ze kleding verkoopt die haar klanten hebben achtergelaten. Ook krijgt ze veel jonge mensen in de winkel die kleding willen laten vermaken of moderniseren.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten