TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hans Dorrestijn sluit zijn ontdekkingsreis door de wereld van de duurzaamheid af met een aflevering over kleding. De meeste kleding die te koop is, is 'fast fashion': voordelig gemaakt in verre landen, goedkoop verkocht door grote kledingketens en snel weer afgedankt door de consument. Hierdoor is de vervuiling en verkwisting binnen de kledingindustrie schrikbarend hoog.
In Dorrestijn en het Regenworm Dilemma gaat de cabaretier samen met actrice Jennifer Hoffman op bezoek bij de Amsterdamse kleermaker Diana Khachikian, die vertelt hoe het ook anders kan. Samen met haar man heeft Diana twee stomerijen, waar ze kleding verkoopt die haar klanten hebben achtergelaten. Ook krijgt ze veel jonge mensen in de winkel die kleding willen laten vermaken of moderniseren.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling