TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De zes deelnemers met het syndroom van Down zien het einde van hun reis door Australië, en daarmee het emotionele afscheid van elkaar, steeds dichterbij komen.
Hun buitenlandse avontuur stond in het teken van nieuwe en vaak spannende ervaringen. Zo was er een overnachting in de wildernis en een vaartocht door wateren waar krokodillen leven.
Ook mochten ze helpen in een opvangcentrum voor kangoeroejongen en genieten van het natuurlijk schoon in het Groot Barrièrerif.
Presentator Dieter Coppens en begeleider Saar Pelgrims zagen hen steeds dichter naar elkaar toegroeien, wat ontroerende momenten opleverde. In de laatste aflevering wacht de groep een letterlijk hoogtepunt. Tijdens een vliegrit mogen ze allemaal even zelf de stuurknuppel in handen nemen.
De laatste aflevering van Down the Road is op dinsdag 19 mei 2026 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa