TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het ochtendgloren nadert de nachttrein Bangkok, na dertien uur reizen. Het slapen was niet comfortabel. Maar Dieter Coppens belooft het in Down the Road op deze bestemming helemaal goed te maken.
Op de markt wordt een typisch Thais ontbijt genuttigd: gegrilde garnalenballetjes in rijstsoep met vis. Isa bekent dat ze liever cornflakes eet. Het is een aflevering met allerlei uitdagingen: insecten eten, liefdesverdriet en hoogtevrees. Waarbij Ruben nu Saar begeleidt in plaats van andersom.
Het is goed shoppen in Thailand. De jongens laten een kostuum op maat maken. Als de avond valt gaat het gezelschap chic gekleed uit eten. Coppens heeft spijt dat hij geen kostuum heeft laten maken. "Wees gewoon jezelf", zegt Simon, "dat is het mooiste cadeau."
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal