TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het ochtendgloren nadert de nachttrein Bangkok, na dertien uur reizen. Het slapen was niet comfortabel. Maar Dieter Coppens belooft het in Down the Road op deze bestemming helemaal goed te maken.
Op de markt wordt een typisch Thais ontbijt genuttigd: gegrilde garnalenballetjes in rijstsoep met vis. Isa bekent dat ze liever cornflakes eet. Het is een aflevering met allerlei uitdagingen: insecten eten, liefdesverdriet en hoogtevrees. Waarbij Ruben nu Saar begeleidt in plaats van andersom.
Het is goed shoppen in Thailand. De jongens laten een kostuum op maat maken. Als de avond valt gaat het gezelschap chic gekleed uit eten. Coppens heeft spijt dat hij geen kostuum heeft laten maken. "Wees gewoon jezelf", zegt Simon, "dat is het mooiste cadeau."
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen