TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het ochtendgloren nadert de nachttrein Bangkok, na dertien uur reizen. Het slapen was niet comfortabel. Maar Dieter Coppens belooft het in Down the Road op deze bestemming helemaal goed te maken.
Op de markt wordt een typisch Thais ontbijt genuttigd: gegrilde garnalenballetjes in rijstsoep met vis. Isa bekent dat ze liever cornflakes eet. Het is een aflevering met allerlei uitdagingen: insecten eten, liefdesverdriet en hoogtevrees. Waarbij Ruben nu Saar begeleidt in plaats van andersom.
Het is goed shoppen in Thailand. De jongens laten een kostuum op maat maken. Als de avond valt gaat het gezelschap chic gekleed uit eten. Coppens heeft spijt dat hij geen kostuum heeft laten maken. "Wees gewoon jezelf", zegt Simon, "dat is het mooiste cadeau."
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
