TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In het ochtendgloren nadert de nachttrein Bangkok, na dertien uur reizen. Het slapen was niet comfortabel. Maar Dieter Coppens belooft het in Down the Road op deze bestemming helemaal goed te maken.
Op de markt wordt een typisch Thais ontbijt genuttigd: gegrilde garnalenballetjes in rijstsoep met vis. Isa bekent dat ze liever cornflakes eet. Het is een aflevering met allerlei uitdagingen: insecten eten, liefdesverdriet en hoogtevrees. Waarbij Ruben nu Saar begeleidt in plaats van andersom.
Het is goed shoppen in Thailand. De jongens laten een kostuum op maat maken. Als de avond valt gaat het gezelschap chic gekleed uit eten. Coppens heeft spijt dat hij geen kostuum heeft laten maken. "Wees gewoon jezelf", zegt Simon, "dat is het mooiste cadeau."
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol