TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het ochtendgloren nadert de nachttrein Bangkok, na dertien uur reizen. Het slapen was niet comfortabel. Maar Dieter Coppens belooft het in Down the Road op deze bestemming helemaal goed te maken.
Op de markt wordt een typisch Thais ontbijt genuttigd: gegrilde garnalenballetjes in rijstsoep met vis. Isa bekent dat ze liever cornflakes eet. Het is een aflevering met allerlei uitdagingen: insecten eten, liefdesverdriet en hoogtevrees. Waarbij Ruben nu Saar begeleidt in plaats van andersom.
Het is goed shoppen in Thailand. De jongens laten een kostuum op maat maken. Als de avond valt gaat het gezelschap chic gekleed uit eten. Coppens heeft spijt dat hij geen kostuum heeft laten maken. "Wees gewoon jezelf", zegt Simon, "dat is het mooiste cadeau."
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij