TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon maakt met een groep jongeren met het downsyndroom een rondreis door Nederland en België. Vandaag komt het gezelschap aan in Dinant, een middeleeuwse plaats in de Belgische Ardennen.
De stad aan de Maas heeft vele bezienswaardigheden, maar deelnemer Troy is daar niet zo mee bezig. Hij schrikt als hij ziet dat de slaapplaats een huifkar is. Daarnaast weet Troy zich geen raad met de gevoelens voor iemand in de groep. Er volgt een pittige opdracht voor de reizigers waarbij de taalbarrière een probleem vormt.
“Ik heb voor dit programma geleerd dat ik heel erg geduld moet hebben. Dat heb ik normaal gesproken heel weinig”, zei Gordon op NPO Radio 2 over Down the Road. “Ik noem de jongeren die meedoen mijn kinderen. Want zo voelde het ook echt.”
GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Cedar Cove, Behind Enemy Lines
22:15Victor Vlam niet meer welkom bij Vandaag Inside: 'Vervelende jongen'
15:25Roos Moggré gaat twee weken lang Pauw & De Wit presenteren
14:06Terugkijken: meeuw steelt kibbeling van Ron in Oh Oh Den Haag