TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Gordon maakt met een groep jongeren met het downsyndroom een rondreis door Nederland en België. Vandaag komt het gezelschap aan in Dinant, een middeleeuwse plaats in de Belgische Ardennen.
De stad aan de Maas heeft vele bezienswaardigheden, maar deelnemer Troy is daar niet zo mee bezig. Hij schrikt als hij ziet dat de slaapplaats een huifkar is. Daarnaast weet Troy zich geen raad met de gevoelens voor iemand in de groep. Er volgt een pittige opdracht voor de reizigers waarbij de taalbarrière een probleem vormt.
“Ik heb voor dit programma geleerd dat ik heel erg geduld moet hebben. Dat heb ik normaal gesproken heel weinig”, zei Gordon op NPO Radio 2 over Down the Road. “Ik noem de jongeren die meedoen mijn kinderen. Want zo voelde het ook echt.”
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025