TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon maakt met een groep jongeren met het downsyndroom een rondreis door Nederland en België. Vandaag komt het gezelschap aan in Dinant, een middeleeuwse plaats in de Belgische Ardennen.
De stad aan de Maas heeft vele bezienswaardigheden, maar deelnemer Troy is daar niet zo mee bezig. Hij schrikt als hij ziet dat de slaapplaats een huifkar is. Daarnaast weet Troy zich geen raad met de gevoelens voor iemand in de groep. Er volgt een pittige opdracht voor de reizigers waarbij de taalbarrière een probleem vormt.
“Ik heb voor dit programma geleerd dat ik heel erg geduld moet hebben. Dat heb ik normaal gesproken heel weinig”, zei Gordon op NPO Radio 2 over Down the Road. “Ik noem de jongeren die meedoen mijn kinderen. Want zo voelde het ook echt.”
Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen
10:30Mathilde uit URK! leerde nieuwe vriend Davy 'per ongeluk' kennen op Tinder
09:01Dramaserie Bodem krijgt een derde seizoen
08:29Wanneer is de finale van The Winner Takes It All te zien?