TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Down the Road maken zeven jongeren met het downsyndroom samen met Gordon Heuckeroth een roadtrip door Nederland. Zij hebben elkaar nog nooit eerder gezien en leren elkaar gedurende de reis steeds beter kennen. Tijdens deze reis moeten zij namelijk samenwerken, problemen oplossen, grenzen verleggen en angsten overwinnen.
In de laatste aflevering van dit seizoen van Down the Road staat de groep de grootste uitdaging van de reis te wachten: ze gaan parachutespringen. Durven ze allemaal een duo-sprong te maken en worden daarmee nog meer angsten overwonnen?
Op de laatste avond kijkt de groep samen met Gordon terug op alle avonturen die zij tijdens deze grensverleggende roadtrip hebben gemaakt. Ziplinen, autorijden, het maken van een helikoptervlucht; ze hebben alles samen gedaan, ondanks dat sommige activiteiten erg spannend waren voor de jongeren.
Partnerbijdrage
De Slimste Mens bijna van start: dit zijn de deelnemers
10:48Wanneer en hoe laat speelt Botic van de Zandschulp op de US Open?
10:39Beste Zangers aflevering 2 gemist? Bekijk hier alle optredens terug
10:15Winston Gerschtanowitz: 'Hier ken ik de Miljoenenjacht-thuiswinaar van'
09:19Valerio Zeno presenteert Echte Jongens op Safari en dit zijn de deelnemers