TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Down the Road maken zeven jongeren met het downsyndroom samen met Gordon Heuckeroth een roadtrip door Nederland. Zij hebben elkaar nog nooit eerder gezien en leren elkaar gedurende de reis steeds beter kennen. Tijdens deze reis moeten zij namelijk samenwerken, problemen oplossen, grenzen verleggen en angsten overwinnen.
In de laatste aflevering van dit seizoen van Down the Road staat de groep de grootste uitdaging van de reis te wachten: ze gaan parachutespringen. Durven ze allemaal een duo-sprong te maken en worden daarmee nog meer angsten overwonnen?
Op de laatste avond kijkt de groep samen met Gordon terug op alle avonturen die zij tijdens deze grensverleggende roadtrip hebben gemaakt. Ziplinen, autorijden, het maken van een helikoptervlucht; ze hebben alles samen gedaan, ondanks dat sommige activiteiten erg spannend waren voor de jongeren.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?