TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Down the Road maken zeven jongeren met het downsyndroom samen met Gordon Heuckeroth een roadtrip door Nederland. Zij hebben elkaar nog nooit eerder gezien en leren elkaar gedurende de reis steeds beter kennen. Tijdens deze reis moeten zij namelijk samenwerken, problemen oplossen, grenzen verleggen en angsten overwinnen.
In de laatste aflevering van dit seizoen van Down the Road staat de groep de grootste uitdaging van de reis te wachten: ze gaan parachutespringen. Durven ze allemaal een duo-sprong te maken en worden daarmee nog meer angsten overwonnen?
Op de laatste avond kijkt de groep samen met Gordon terug op alle avonturen die zij tijdens deze grensverleggende roadtrip hebben gemaakt. Ziplinen, autorijden, het maken van een helikoptervlucht; ze hebben alles samen gedaan, ondanks dat sommige activiteiten erg spannend waren voor de jongeren.
Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'
09:40Deze BN'ers helpen jonge ouders in nieuw seizoen Vier Handen Op Eén Buik
09:03Harry Mens stond op het punt RTL te verlaten: dít hield hem tegen
09:00De streamingtip van de week: De Eetclub op Netflix
08:33De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans