TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Down the Road maken zeven jongeren met het downsyndroom samen met Gordon Heuckeroth een roadtrip door Nederland. Zij hebben elkaar nog nooit eerder gezien en leren elkaar gedurende de reis steeds beter kennen. Tijdens deze reis moeten zij namelijk samenwerken, problemen oplossen, grenzen verleggen en angsten overwinnen.
In de laatste aflevering van dit seizoen van Down the Road staat de groep de grootste uitdaging van de reis te wachten: ze gaan parachutespringen. Durven ze allemaal een duo-sprong te maken en worden daarmee nog meer angsten overwonnen?
Op de laatste avond kijkt de groep samen met Gordon terug op alle avonturen die zij tijdens deze grensverleggende roadtrip hebben gemaakt. Ziplinen, autorijden, het maken van een helikoptervlucht; ze hebben alles samen gedaan, ondanks dat sommige activiteiten erg spannend waren voor de jongeren.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade