TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Down the Road maken zeven jongeren met het downsyndroom samen met Gordon Heuckeroth een roadtrip door Nederland. Zij hebben elkaar nog nooit eerder gezien en leren elkaar gedurende de reis steeds beter kennen. Tijdens deze reis moeten zij namelijk samenwerken, problemen oplossen, grenzen verleggen en angsten overwinnen.
In de laatste aflevering van dit seizoen van Down the Road staat de groep de grootste uitdaging van de reis te wachten: ze gaan parachutespringen. Durven ze allemaal een duo-sprong te maken en worden daarmee nog meer angsten overwonnen?
Op de laatste avond kijkt de groep samen met Gordon terug op alle avonturen die zij tijdens deze grensverleggende roadtrip hebben gemaakt. Ziplinen, autorijden, het maken van een helikoptervlucht; ze hebben alles samen gedaan, ondanks dat sommige activiteiten erg spannend waren voor de jongeren.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv