TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jeroen van Koningsbrugge en Dennis van de Ven gaan weer daten in het nieuwe seizoen van Draadstaal. Ze keren terug met hun First Dates-parodie en andere kijkersfavorieten als Fred en Ria Onderbuik.
Deze veertiende reeks bewijst maar weer dat het duo nog lang niet op elkaar uitgekeken is. Sterker nog: “Jeroen is misschien wel het beste wat mij in dit leven is overkomen”, vertelt Van de Ven in de Volkskrant. Alleen al omdat zijn maatje een enorme werklust heeft, iets wat bij Van de Ven vroeger ontbrak. “Ik zat graag onder het genot van een glas bier of whisky te filosoferen over wat er op een dag misschien zou komen. Jeroen dwong mij om concreet te worden. Ook al werkte hij tot 6 uur ’s ochtends, dan wilde hij alsnog om 11 uur afspreken om plannen te maken.”
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino