TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een kort uitstapje bij Viaplay is Dragons' Den terug bij de publieke omroep.
Het concept van het programma, jonge ondernemers pitchen hun idee aan vijf succesvolle ondernemers (de dragons), is onveranderd teruggekeerd. Wat dan wel anders is? Het panel van dragons. Alleen Pieter Schoen is nog onderdeel van het groepje dat de laatste keer bij de publieke omroep te zien was. Hij wordt vergezeld door Bas Witvoet, Manon van Essen, Elske Doets en Olaf Kok.
Die eerste twee waren afgelopen jaar al wel te zien bij Viaplay, voor Doets en Kok is het hun debuut in het programma. Doets is 'zakenvrouw van het jaar 2017' en directeur van Doets Reizen, Kok is medeoprichter van de betalingssoftware Pay.nl en heeft een geschat vermogen van zo'n 40 miljoen euro.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan