TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De oorsprong van problemen ligt soms op een onverwachte plek. In Dream School snijdt coach en familieopsteller Els van Steijn het onderwerp familiebanden aan.
De wortels van persoonlijke problematiek en gevoelens liggen volgens haar niet altijd in de desbetreffende persoon zelf, maar in eerdere generaties. “Generaties dragen alles met en voor elkaar. Al het onverwerkte en al het onopgeloste wordt op een bepaalde manier doorgegeven aan de volgende generaties. Die gaan dat dragen, want dat is wat een familiesysteem doet”, vertelt Els in Linda.
Haar missie is om "volgende generaties systemisch schoner en minder belast te laten zijn." De leerlingen zijn geraakt door haar inzichten en leren hoeveel impact opvoeding en familiedynamiek hebben op hun levens.
Deze aflevering van Dream School is op dinsdag 4 maart 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 3.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is