TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van vuilnisman tot sterrenchef: het levensverhaal van chef-kok Jermain de Rozario zal de leerlingen van Dream School aanspreken. Hij ging op jonge leeftijd het huis uit, gebruikte veel drugs en maakte schulden. Toch kreeg de tegendraadse uitbater van het naar hem vernoemde restaurant in Helmond zijn leven weer op de rails.
Sterker nog De Rozario verdiende zelfs een Michelinster. Het geheim van de Brabantse chef: heel hard werken, zo vertelt hij aan een horecasite. "Voor het niveau dat wij ambiëren, krijg je wallen aan het eind van de week. Het is het soms net iets te zwaar, maar dat brengt veel mooie dingen."
Een nieuw project van de chef is De Lotus, een restaurant waar hij personeel opleidt. Zou dat iets zijn voor de leerlingen van Dream School?
Deze aflevering van Dream School is op dinsdag 8 april 2025 om 20:20 uur te zien op NPO 3.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo