TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carrie ten Napel en Dionne Stax zijn terug met Droomhuis Gezocht! Vanaf maandag 22 mei zijn er maar liefst drie nieuwe afleveringen te zien.
In Droomhuis Gezocht helpen Carrie ten Napel en Dionne Stax Nederlanders bij hun zoektocht naar een droomhuis in het buitenland.
Omroep MAX heeft vandaag al een aantal details over de komende afleveringen bekend gemaakt. De eerste aflevering speelt zich af op het Griekse eiland Poros, waar Judith en Jan Willem helemaal verliefd op zijn. Zij noemen Poros een onontdekte parel: er zijn geen disco's en er is weinig toerisme. Carrie helpt het stel om een passende woning te vinden, terwijl Dionne de mooiste plekken van het eiland ontdekt.
In de resterende afleveringen gaan Carrie en Dionne naar Portugal en Kroatië, waar ze andere Nederlanders ondersteunen in hun zoektocht naar een droomhuis.
Droomhuis Gezocht is vanaf maandag 22 mei om 20.35 uur te zien op NPO1.
Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026