TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Juan en Christine zijn niet alleen op zoek naar een huis op Curaçao omdat ze het zo’n mooi eiland vinden. Een aantal familieleden van Juan woont nog steeds in zijn geboorteland Venezuela en omringende landen, en hij wil graag dichter bij hen wonen. Zo kan hij aan zijn kinderen laten zien waar hun vader vandaan komt.
Willemstad en omgeving lijkt hen de beste optie, vertellen Christine en hij aan Dionne Stax in de laatste aflevering van Droomhuis Gezocht. Ze kunnen vanuit de hoofdstad lekker duiken en genieten van het mooie weer; daarnaast hebben ze plannen om zich in te zetten voor de lokale gemeenschap.
Carrie ten Napel gaat intussen op pad op het eiland. Ze bezoekt er een dierenarts die exotische dieren behandelt en gaat op een sup-plank door de mangrove. Benieuwd? De slotaflevering van Droomhuis Gezocht is op 20 november vanaf 20:30 uur te zien bij MAX op NPO1.
Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025