TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Juan en Christine zijn niet alleen op zoek naar een huis op Curaçao omdat ze het zo’n mooi eiland vinden. Een aantal familieleden van Juan woont nog steeds in zijn geboorteland Venezuela en omringende landen, en hij wil graag dichter bij hen wonen. Zo kan hij aan zijn kinderen laten zien waar hun vader vandaan komt.
Willemstad en omgeving lijkt hen de beste optie, vertellen Christine en hij aan Dionne Stax in de laatste aflevering van Droomhuis Gezocht. Ze kunnen vanuit de hoofdstad lekker duiken en genieten van het mooie weer; daarnaast hebben ze plannen om zich in te zetten voor de lokale gemeenschap.
Carrie ten Napel gaat intussen op pad op het eiland. Ze bezoekt er een dierenarts die exotische dieren behandelt en gaat op een sup-plank door de mangrove. Benieuwd? De slotaflevering van Droomhuis Gezocht is op 20 november vanaf 20:30 uur te zien bij MAX op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026